Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo
5 : 1
5' J.Radziński 19' Marcinho 35'D.Mosiejko 77'P.Paczuk - 56' B.Mroczek

P.Marciniec

Niedługo rozpocznie się spotkanie, ale najpierw Gregoire Nitot oficjalnie podziękował Wojciechowi Szymankowi za pracę w Polonii
Teraz natomiast mamy minutę ciszy dla Adriana Romiana, niedawno zmarłego wiernego kibica Polonii.
1'
Zaczęli goście
2'
Pierwsza akcja gości, ale dobrze wybronili się poloniści.
4'
Raaaaaaaaadziński!
4'
Pierwsza akcja polonistów i od razu bramka. Na lewej stronie odnalazł się Piątek, jego strzał obronił bramkarz, ale skutecznie dobił Radziński
6'
Uderzenie rywala z dystansu, ale bardzo niecelne
10'
Spokojne tempo meczu po bramce, rywale nie rzucili się do odrabiania strat.
12'
Kapitalna piłka Radzińskiego do Paczuka, ale minimalnie szybszy bramkarz.
12'
Rzut rożny dla Legionovii
13'
Bardzo dobre dośrodkowanie, piłka dotarła do Bujaka, ale przestrzelił głową.
16'
Polonia ma delikatną przewagę, ale piłka rozgrywana jest głównie na naszej połowie.
17'
Teraz szybsza akcja polonistów i faulowany w efekcie Marcinho. Mamy rzut wolny blisko pola karnego rywali.
18'
Brraaaaaaaamka!
Strzelcem bramki chyba Marcinho. Ostra wrzutka, chyba nikt nie przeciął toru lotu piłki i ta wpadła do bramki.
25'
Pierwsze celne uderzenie rywali, ale pewnie piłkę złapał Abramowicz.
27'
Dobra akcja polonistów. Piłkę na lewej stronie otrzymał Marinho, ograł rywal, ale dogranie wybite przez rywali.
29'
Ostro Mroczka powstrzymywał Marciniec, ma Legionvia rzut wolny z ok. 25 metrów
30'
Nie było większego zagrożenia, faulował jeden z rywali.
34'
Karny dla Polonii!
Marcinho odebrał piłkę w polu karnym i został od razu sfaulowany
Mooooosiejko!
Nie pomylił się Mosiejko z 11 metrów, pewny strzał, bramkarz rzucił się w drugą stronę
38'
Rzut wolny dla rywali, ale bardzo złe dośrodkowanie Koziary. Ma jeszcze aut Legionovii
39'
Świetne podanie do Marcinho, biegł sam na bramkarza, ale zawahał się i dogonili go rywale. Wydawało się, że był faulowany, ale sędzia nie wskazał na 11 metr.
43'
Rzut rożny dla Polonii
44'
Bez większego zagrożenia po SFG
45'
Teraz rzut rożny dla rywali
45'
Złe rozegranie i zacznie Abramowicz
45'
Przerwa, zdecydowanie zasłużone prowadzenie.
46'
Zaczęła się 2 połowa
54'
Legionovia strzela pierwszą bramkę
Nic nie zapowiadało tej bramki. Spokojnie toczyła się gra od początku drugiej połowie i chyba polonistów to uśpiło. Rywal dograł z lewej strony i z bliska do bramki trafił Mroczek
58'
Świetne zagranie Mosiejki do Paczuka, ten minął obrońcę i upadł w polu karnym. Sędzia uznał jednak, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.
60'
Bardzo niebezpieczna akcja gości po prostej stracie jednego z naszych zawodników. Na szczęście strzał rywala z bliska niecelny.
61'
Odpowiedź polonistów, niestety Piątek dośrodkował prosto w ręce bramkarza.
63'
Kolejny groźny atak Legionovii. Strzał z bliska Papazjana, ale bardzo lekki i złapał Abramowicz
65'
Legionovia miała rzut wolny, było groźnie, ale na szczęście odgwizdana pozycja spalona rywala
70'
To powinno być 4:1. Świetna akcja polonistów, dużo podań, ostatecznie w sytuacji sam na sam był Marcinho. Niestety trafił w bramkarza. Do niemal pustej bramki dobijał Piątek, ale strzał sprzed pola karnego niecelny.
72'
Bardzo niebezpieczny atak gości. Na szczęście przyblokowany strzał rywala i tylko rzut rożny.
73'
Polonia ruszyła z kontrą, świetnie wyprowadzili ją nasi zawodnicy. Aż 6 zawodników ruszyło na bramkę rywala, niestety Marcinho zamiast podawać strzelał sprzed pola karnego i został zablokowany.
74'
Kolejna akcja polonistów. Bardzo dobry rajd Niewiarowski, podał do Paczuka. Ten miał kapitalną okazję, niestety skiksował. Do piłki dopadł jeszcze Roguski, ale dogranie niecelne.
77'
Paaaaaaczuk!
Nareszcie kontra polonistów zakończona bramką. Świetna akcja polonistów. Marciniec podał do Kujawy, ten oddał Marcińcowi. Pomocnik wypatrzył Paczuka, który ograł rywal i strzelił w samo okienko.
81'
Mieli poloniści rzut rożny, niestety Tomasz Wełna faulował.
83'
Mikołajewski bardzo odważnie wyprowadził kontrę i podał prostopadle do Paczuka, ten niestety sfaulowany został przez Zjawińskiego. Mamy rzut wolny
84'
Na spalonym Wojdyga
90'
90'
Wooooooooooooojdyga!
Dobra wrzutka Niewiarowskiego, bramkarz wybił piłkę pod nogi do Wojdygi, który podwyższył prowadzenie