Pierwszy atak rywali, ale dobrze wyszedł Abramowicz i przejął podanie
Kolejny atak gości, ale za mocne podanie. Zacznie od bramki Abramowicz
W ostatnich minutach Polonia przy piłce, ale głęboko broni się Huragan
Centra Smugi, ale za mocno i piłka w rękach bramkarza
11'
Strzał z dystansu Mosiejki, bardzo niecelne uderzenie.
13'
Huragan prowadzi
Fatalna strata Wełny. Rywal przejął piłkę na naszej połowie i wyprowadził zabójczą kontrę. Świetne dośrodkowanie z lewej strony i do pustej bramki piłkę wbił Karłowicz.
18'
Kolejna okazja Huraganu. W ostatniej chwili Maćkowskiego zatrzymał Wojdyga
18'
Karny dla Polonii!
Paczuk ograł Szczudliński i wbiegł w pole karne, wracający obrońca sfaulował go
19'
Mooooosieko!
Zmiana wykonawcy. Karnego strzelał Mosiejko, a nie Piątek. Pomocnik nie pomylił się.
21'
Szybko chciał odpowiedzieć Huragan. Było gorąco, ale uderzenie z dystansu obronił Abramowicz. Jest jeszcze rożny dla rywali.
21'
Ciekawe rozegranie, ale wszystko skończyło się na faulu na Wełnie
22'
Błąd naszego bramkarza. Niepotrzebnie wyszedł z bramki, rywal był szybszy i nasz bramkarz musiał ratować się faulem.
24'
Wybita piłka po dośrodkowaniu rywala z wolnego
25'
Piąąąąąąątek!
Dobra akcja Polonii, Piątek dostał prostopadłe podanie. Dopadł do piłki tuż przed linią końcową, dośrodkował i fatalnie skiksował bramkarz Huragana, któremu piłka wypadła z rąk i wpadła do bramki.
29'
Bardzo dobra akcja Maćkowskiego. Ograł dwóch naszych zawodników, ale dośrodkowanie wybite.
30'
Strata rywali. Polonia ruszyła z kontrą. Miał świetną szansę Smugę, ale zwlekał ze strzałem i stracił piłkę.
32'
Miał Huragan rzut wolny. Bardzo dobre dośrodkowanie. Padła nawet bramka, ale odgwizdany faul na Wełnie
34'
Teraz dobra akcja polonistów. Kujawa zgrał do Wojdygi, ten uderzył z pierwszej piłki, ale minimalnie niecelnie
38'
Rzut karny dla rywali i czerwona kartka dla Abramowicza
Fatalny błąd naszych zawodników. Pazio posłał bardzo złe podanie do Abramowicza. Bramkarz nie trafił w piłkę i musiał sfaulować rywala, który przejął piłkę.
45'
Remis. Łysiak strzela z karnego
45'
Do przerwy remis
46'
Zaczęła się druga połowa
47'
Rzut rożny dla rywali
52'
Kolejne problemy Polonii. Kontuzja Daniela Smugi. Na boisku Słoma.
53'
Blisko gola Huragan. Po uderzeniu rywala piłka nieznacznie minęła słupek.
55'
Bardzo groźna akcja Huraganu. Świetnie wślizgiem piłkę wybił Wyszkowski. Jest jeszcze rożny
56'
Piłka w rękach Lelenia
61'
Miała Polonia bardzo dobrą okazję na kontrę. Niestety Wojdyga nie dograł celnie do Andrzejewskiego, a potem Paczuk źle przyjął piłkę
65'
Miał rywal rzut wolny, ale na szczęście wybili poloniści
66'
Kolejny atak gości. Wybił uderzenie głową Wełna. Jest jeszcze rożny
66'
Dobra wrzutka, ale Leleń końcówkami palców wybił
67'
Świetna okazja Polonii. Andrzejewski wypatrzył Wyszkowskiego. Ten strzelił z ostrego kąta, ale niestety niecelnie
73'
W ostatnich minutach przeważa rywal, ale dobrze broni się Polonia
75'
Ostatnia zmiana w Polonii. Za Paczuka Radziński.
76'
Rożny dla Huraganu
77'
Groźne dośrodkowanie, ale faulowany Mosiejko
84'
Polonia ruszyła z kontrą. Nasi zawodnicy dobrze rozgrywali piłkę, ale wszystko zakończyło się fatalnym dośrodkowaniem Wyszkowskiego.
88'
Po szybko rozegranym rzucie z autu rywal uderzył sprzed pola karnego, ale pewnie złapał Leleń
89'
Miała Polonia bardzo dobrą okazję. Niestety Radziński zamiast strzelać niecelnie podawał
90'
Prosty błąd Wyszkowskiego i kontra gości. Na szczęście strzał wyłapany przez Lelenia.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty
91'
Wolny dla Polonii, ok. 35 m od bramki
92'
Za mocne dośrodkowanie, złapał bramkarz i kontra
93'
Fenomenalna parada Lelenia. Rywal był w sytuacji sam na sam, ale nasz bramkarz obronił.