T.Kolus
M.Nalej
K.Łojszczyk

K.Pieczara

Oba zespoły w ostatniej kolejce wygrały, Polonia 3:2 z Ursusem na wyjeździe, a Unia u siebie 2:0 z Bronią Radom.
Faworytem meczu będzie warszawska drużyna, ale Unia w spotkaniach z Sokołem Aleksandrów Łódzki i Legionovią wyglądała bardzo dobrze.
W Polonii jedna zmiana w porównaniu z poprzednim meczem. Wilanowskiego zastąpił Wiśniewski. U rywala dwie zmiany, za Wyszogrodzkiego i Pęgowskiego pojawili się Kolus i Rakowski.
1'
Zaczęła Polonia
2'
Pierwsza akcja Polonii, na lewej stronie piłkę dostał Sauczek, ale słabo dośrodkował
3'
Rzut wolny wykonywała Unia, ale dobrze piąstkował Balawejder
9'
Delikatna przewaga Unii, ale na razie bez zagrożenia
13'
Szansa dla Pieczary po dośrodkowaniu Sauczka, ale broni Melon
20'
Polonia przejął inicjatywa, ale na razie sytuacji, jak na lekarstwo
23'
Będzie rzut rożny dla Polonii, Pieczara zablokowany
23'
Bez zagrożenia po rzucie rożnym
23'
Uderzał Sauczek z dystansu, ale został zablokowany
26'
Niebezpieczna akcja Unii. Przedzierał się zawodnik rywali, wyprzedził obrońców Polonii, ale z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę
28'
Było blisko gola dla gości. Uderzenie z dystansu po rykoszecie trafiło w poprzeczkę, będzie rożny.
28'
Bez zagrożenia po rogu, piłka została wybita przez Szabata
28'
Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maślanka, bardzo niecelnie
29'
Będzie rzut wolny z ok. 20 metrów dla Unii
30'
Uderzenie prosto w mur
30'
Oskrzydlająca akcja Unii, łapie Balawejder dośrodkowanie
31'
Przejął piłkę Małek, dośrodkował, ale Wiśniewski głową uderzył bardzo niecelnie
32'
Mały chaos prze polem karnym Polonii i będzie rzut wolny dla Unii z ok. 25 metrów
34'
Po dośrodkowaniu z wolnego uderzał jeden rywal, ale bardzo niecelnie
35'
Teraz będzie rzut wolny dla Polonii, z ok. 35 metrów
35'
Niezłe dośrodkowanie, ale wybili obrońcy
37'
Dobra akcja Polonii, przerzut Kluski do Sauczka, ten oddał piłkę rozpędzonemu Zajączkowskiemu, który dośrodkował minimalnie niecelnie
39'
Bardzo słaby mecz na razie. Wolne tempo, sporo niedokładności, mało dzieje się na boisku
40'
Fatalne zachowanie Balawejdera, przy wybiciu piłki nabił rywala, Unia na szczęście nie wykorzystała okazji
42'
Po rzucie wolnym jeden z rywali groźnie uderzał, będzie jeszcze rożny
43'
Źle wykonany rożny, od bramki zacznie Balawejder
44'
100% sytuacja dla Unii, fatalne ustawienie naszej obrony, ale rywal uderza niecelnie w sytuacji sam na sam
45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy remis, na razie mecz ciężki do oglądania
46'
Drugą połowę zaczyna Unia
46'
Świetne podanie prostopadłe Wiśniewskiego do Sauczka, ale skrzydłowy w sytuacji sam na sam trafia w Melona
46'
Kiks Zajączkowskiego, fatalnie podanie do Balawejdera i będzie rożny dla Unii
47'
Za krótkie dośrodkowanie, wybili poloniści
53'
Będzie rzut wolny dla Polonii z ok. 18 metrów
54'
Niezłe uderzenie Pieczary, ale broni Melon. Będzie jeszcze rożny
55'
Bardzo złe rozegranie rożnego, ruszyła z kontrą Unia, ale została ona zatrzymana
58'
Dobra kontra Unii, z ostrego kąta uderzenie obronił Balawejder, będzie rożny
59'
Za mocne dośrodkowanie z rogu, Polonia ruszyła z kontrą, ale obrońca uprzedził Pieczarę
64'
Niezła akcja Polonii zakończona słabym dośrodkowaniem Maślanki
65'
Kolejny atak Polonii, z dystansu uderzał Sauczek, prosto w Melona
66'
Piłkę na skrzydle dostał Pieczara, miał dużo miejsca, ale fatalnie dośrodkował
66'
Będzie rzut wolny z ok. 35 m. dla Polonii
67'
Zamieszenie w polu karnym i odgwizdana ręka polonisty
70'
Będzie rzut rożny dla Unii
70'
Było bardzo niebezpiecznie, ale udało się Polonii wybić piłkę
75'
Od dłuższego czasu Polonia ma już ogromną przewagę, ale wciąż dzielnie broni się Unia
75'
Bardzo dobra klepka Pieczary z Wilanowskim, ale w ostatniej chwili strzał tego drugiego został zablokowany
76'
Po rożnym główkował Szabat, prosto w ręce Melona
77'
Było blisko bramki dla Polonii. Najpierw piłkę w polu karnym dostał Zembrowski, jego strzał został zablokowany, a dobitka Małka minimalnie niecelna
81'
Coraz bliżej bramki Polonia, ale do końca już tylko ok. 10 minut
82'
Kolejna szansa "Czarnych Koszul". Piłkę w polu karnym dostał Wilanowski, ale z powietrza uderzył zdecydowanie za mocno.
83'
Pieeeeeczara!
Nareszcie przewaga Polonia zmieniła się w bramkę. Wilanowski świetnie dograł do Sauczka, ten podał do Pieczary, który z bliska pokonał Melona
87'
Niebezpieczna akcja Unii, ale na szczęście odgwizdany spalony
87'
Faul Kluski, będzie wolny z ok. 35 metrów
88'
Bardzo słabe dośrodkowanie, od bramki zacznie Balawejder
90'
Powinno być 2:0. Fatalne podanie obrońcy Unii przejął Sauczek, ale w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza