Polonia Warszawa - Unia Skierniewice
2 : 2
16' P.Paczuk 60' G.Wojdyga - 64'D.Dzięgielewski

P.Kłąb

W pierwszym składzie wybiegnie dzisiaj Grzegorz Wojdyga, dla którego będzie to ostatni mecz.
Piłkarze są już boisku. Wszyscy zawodnicy mają koszulki z nazwiskiem Wojdygi na plecach.
Prezes Nitot oficjalnie pożegnał kapitan i przekazał mu pamiątkową koszulkę.
1'
Zaczęła Unia
1'
Pierwszy atak gości i aut blisko pola karnego Polonii
2'
Dobra akcja polonistów. Niestety Radziński bardzo źle dośrodkował.
6'
Drużyny na razie badają się. Spokojne tempo meczu.
9'
Rzut rożny dla Uni
9'
Jeszcze jeden rożny
10'
Małe zamieszanie, ale wybili poloniści
10'
Mogło być niebezpiecznie, pomylił się Pazio, ale tylko rzut rożny.
Z perspektywy trybun mecz ogląda Krystian Pieczara
13'
Rzut rożny dla Polonii
14'
Nie wyszło dośrodkowanie Marcinho i zacznie Skrzypek
15'
Dobra okazja Wojdygi, ale przyblokowany strzał. Rzut rożny dla Polonii.
16'
Brrrrrramka!
Dużo lepsze dośrodkowanie i bramka dla Polonii. Ciężko powiedzieć, kto skierował piłkę do bramki.
20'
Dobra akcja Marcinho, który został sfaulowany. Mamy rzut wolny z ok. 25 metrów.
21'
Niestety uderzenie w mur
Na płocie przy Kamiennej kibice zawiesili transparent dla Grzegorza Wojdygi "Szacunek na zawsze"
24'
Kolejny rzut rożny dla polonistów
25'
Piłka dotarła na głowę Wojdygi, ale uderzenie niecelne
26'
Niebezpieczna strata Piątka, rywal wyprowadził kontrę, ale Leleń przytomnie wyszedł z bramki
27'
Dobra akcja Pieńkowskiego, ale zatrzymał go Marciniec. Róg dla Unii
28'
Wybił Paczuk
28'
Miała Polonia okazję na kontrę, sporo metrów przebiegł Marcinho, ale w końcu jego strzał został zblokowany.
34'
Kapitalna piłka Paczuka do Radzińskiego, ale obrońca fantastycznie zatrzymał go wślizgiem. Mamy jeszcze rzut rożny.
35'
Znów celne dośrodkowanie do Wełny, ale piłka uderzona po koźle przeleciała nad bramka.
38'
Bardzo dobra akcja polonistów. Prawym skrzydłem pognał Paczuk, ale dośrodkowanie wypiąstkował bramkarz.
45'
Świetna akcja polonistów. Kilka szybkich podań, wszystko zakończone uderzeniem Marcinho tuż obok słupka.
46'
Przerwa
Polonia zdecydowanie przeważa, ale Unia bardzo dobrze się broni. Ciężko polonistom jest zagrozić bramce rywali.
46'
Zaczęła się 2 połowa
49'
To powinno być 2:0. Kapitalne dośrodkowanie Wojdygi do Radzińskiego, ale ten z bliskiej odległości spudłował.
51'
Odpowiedź gości, ale uderzenie głową wysoko ponad bramką.
55'
Napiera Polonia, ale szczelna jest obrona Unii
56'
Potrójna zmiana w Polonii. Na boisku Smuga, Mosiejko i Abramowicz. Zeszli natomiast Leleń, Radziński i Parobczyk.
59'
Coraz głębiej broni się Unia, ale nadal skutecznie
60'
Woooooooooooooooooooooojdyga!
Sytuacyjne uderzenie Wojdygi sprzed pola karnego. Piłka uderzona wolejem w środek bramki, ale fatalnie skiksował bramkarz i mamy 2 bramkowe prowadzenie
62'
Kolejny atak polonistów. Sporo miejsca miał Marcinho, ale tym razem Skrzypek wyłapał uderzenie z dystansu.
64'
Kapitalne dośrodkowanie z rzut wolnego Pazia, ale niestety nieczysto głową trafił Wojdyga
64'
Rzut karny dla Unii, szybka akcja i faul Mikołajewskiego
64'
Unia łapie kontakt
Blisko był Abramowicz obrony trzeciego karnego. Niestety piłka prześlizgnęła mu się po rękawicach i wpadła do bramki.
66'
Kolejny karny dla Unii. Sędzia dopatrzył się ręki jednego z polonistów.
Mamy remis. Pewny strzał z rzutu karnego.
Nic tego nie zapowiadała. Unia w ogóle nie stwarzała zagrożenia, a nagle w dwie minuty goście zdobyli dwie bramki. Uspokoiło zbytnio Polonię prowadzenie.
70'
Rzut rożny dla Unii
71'
Niepewne piąstkowanie Abramowicza i był spory chaos w polu karnym Polonii. Ostatecznie udało się wybronić. Ciężkie chwile polonistów.
71'
Piękna akcja polonistów, sam na sam wyszedł Marcinho. Niestety fatalnie spudłował.
78'
Kolejna składna akcja polonistów, ale zabrakło szczęścia. Ładnie z piłką obrócił się Paczuk, niestety trafił tylko w słupek.
79'
Teraz dobra akcja Unii, piłka nawet znalazła się w bramce Polonii, ale faulowany jeden z naszych obrońców.
82'
Teraz to Unia mogła wyjść na prowadzenie. Dzięgielewski kapitalnie ograł Mikołajewskiego i wystawił piłkę koledze, który z bliska spudłował.
86'
Polonia atakuje, ale zmasowana obrona Unii
88'
Wreszcie okazja Polonii. Świetnie głową zgrał Górski, ale nie trafił w piłkę Smuga.