Rzut wolny dla Polonii z ok. 40 metrów
8'
Wybili obrońcy, ale kontra rywali dobrze zatrzymana
10'
Pierwsza groźna akcja rywali. Świt dobrze wyszedł spod pressingu Polonii. Jeden z rywali uderzył z dystansu, ale zdołał obronić Brudnicki.
11'
Kolejny atak Świtu. Strzał zablokowany i mają rywale rzut rożny.
12'
Piłka w sieci, ale na szczęście rywal na pozycji spalonej. Zaczał już Brudnicki
12'
Spróbował z daleka Marciniec, ale zdecydowanie za mocne uderzenie.
16'
Bardzo wyrównany mecz na razie, żadna z drużyn nie potrafi przejąć kontroli nad spotkaniem
18'
Dobra prostopadła piłka do Paczuka, ale w ostatniej chwili zdążył rywal
18'
Chwilę później akcja skrzydłem, ale obrońcy Świtu zdołali wybić
21'
Wygląda, jakby poloniści zaczynali zyskiwać przewagę. Na razie jednak spokojnie rozgrywają nasi zawodnicy.
24'
Rzut karny dla Świtu
24'
Długa piłka w pole karne Polonii, jeden z rywali zgrał do swojego kolegi, który został sfaulowany
25'
Świt na prowadzeniu
Nie pomylił się rywal z 11 metrów, spokojnie wyczekał Brudnickiego i posłał piłkę w drugi róg
27'
Akcja polonistów i mamy rzut rożny
28'
Było bardzo blisko bramki, piłka minimalnie minęła słupek
28'
31'
Teraz to Świt przejął inicjatywę, poloniści nie potrafią odebrać piłki
32'
Faul jednego z polonistów, mają goście rzut wolny z ok. 30 metrów
32'
Rywal zdecydował się na bezpośredni strzał, bardzo niecelnie
36'
Świt broni się teraz głębiej i Polonia nie ma kompletnie pomysłu na sforsowanie defensywy rywala. Każda akcja prędzej, czy poźniej, kończy się stratą.
37'
Rzut rożny dla Świtu
37'
Wybili poloniści
41'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 35 metrów.
41'
Ogromny kocioł pod bramką Świtu, ale nikt z polonistów nie zdołał wbić piłki do siatki
45'
Koniec 1 połowy
Dość wyrównana połowa, ale Polonia popełniła 1 duży błąd, który poskutkował rzutem karnym i stratą gola. Świt po tym zdarzeniu broni się całą drużyną na własnej połowie i Polonia nie ma pomysłu, co z tym zrobić.
46'
Polonia rozpoczyna drugą połowę
48'
Pierwsza akcja Polonii w 2 połowie, ale za głębokie dośrodkowanie Pazia
49'
Mamy rzut wolny niedaleko od bramki, będzie okazja na gola
50'
Piłka w siatce, ale niestety gol nieuznany.
53'
Kluuuuuuuuuuuuuska!
Bardzo dobrze rozpoczęła drugą połowę Polonia i efektem jest bramka. Wrzutka z prawej strony Pazio, Pieczara nie zdołał oddać strzału, ale na miejscu był Kluska i z bliska pokonał bramkarza.
57'
Cały czas napiera Polonia
59'
Bardzo groźna kontra Świtu po stracie naszego gracza. Rywal ograł 2 obrońców, ale wszystko skończyło się bardzo niecelnym strzałem.
60'
Słupek ratuje Świt. Świetna piłka Marcińca do Paczuka, ale ten w sytuacji sam na sam nie zdobył bramki.
63'
Rzut wolny dla Świtu z ok. 40 metrów
63'
Krótko rozegrany SFG i wybronili się poloniści
64'
Teraz wolny dla Polonii z podobnej odległości
64'
Wybili obrońcy, ale jest jeszcze aut
65'
Wybili obrońcy Świtu, atakuje dalej Polonia
73'
Cały czas przeważa Polonia, ale Świt dobrze się broni. Bramkarz gości nie ma wiele pracy.
73'
79'
Przejął inicjatywę Świt
81'
Rywale wykorzystali swój dobry moment. Chwilę wcześniej było blisko bramki, ale rywal minął się z piłką po niepewnej interwencji Brudnickiego. Teraz jednak jest już 2:1 dla Świtu. Sytuacyjne uderzenie sprzed pola karnego i gol stadiony świata.
85'
Wreszcie akcja Polonii, ale Pazio za mocno dośrodkował
87'
Świetna okazja Parobczyka, ale trafił tylko w boczną siatkę.
87'
90'
Polonia próbuje odmienić losy meczu, ale wszystkie akcje kończą się słabymi wrzutkami