Polonia Warszawa - Broń Radom
3 : 0
35'74'Sz.Lewicki 46'M.Kluska -

T.Wełna

1'
Zaczęła Broń
2'
Pierwsza akcja polonistów. Dośrodkowanie do Kluski, ale nie zdołał oddać uderzenia głową.
4'
Na razie przeważają poloniści, ale bez konkretów
4'
Mocna wrzutka do Lewickiego, ale bramkarz dobrze wypiąstkował
9'
Obraz gry nie zmienia się. Polonia przeważa, ale na razie Broń dobrze się broni.
10'
Nieźle pograli na prawej stronie nasi gracze, ale wrzutka Pazia wybita przez obrońcę.
12'
Kolejna niezła akcja, teraz będzie rzut rożny dla Polonii
12'
Było blisko gola. Piłka trafiła do Mosiejki, który sprzed pola karnego uderzył tuż obok słupka.
15'
Faulowany Lewicki, mamy rzut wolny z ok. 20 metrów. Dobra okazja.
16'
Niezłe uderzenie Fadeckiego, ale złapał bramkarz.
19'
Kontra Broni po stracie polonistów, ale bez zagrożenia. Akcja zakończyła się zupełnie niecelnym dośrodkowaniem.
20'
Arak ukarany kartką za faul przy linii bocznej. Wolny dla rywala dość blisko naszego pola karnego.
21'
Wybił Kluska
21'
Jeszcze aut dla rywali na wysokości naszego pola karnego
21'
Dośrodkowanie zawodnika Broni, ale pewnie łapie Brudnicki.
23'
Na razie duże problemy ma Polonia, żeby zaskoczyć dobrze zorganizowaną obronę rywali
24'
Duże zamieszanie w polu karnym rywali, źle piąstkował bramkarz, ale ostatecznie obrońca wybił
26'
Faulowany Fadecki, mamy rzut wolny z ok. 25 m. od bramki rywali
27'
Dobry strzał Mosiejko, ale tylko w boczną siatkę
28'
Znów było groźnie w polu karnym Broni. Kiks obrońcy, Lewicki podał do Kotona, ale w ostatniej chwili rywal wybił na róg.
29'
Co raz bliżej bramki, po dośrodkowaniu jeden z naszych graczy trafił w poprzeczkę.
30'
Świetny odbiór Fadeckiego, kontra Polonii, ale strzał Kluski sprzed pola karnego bardzo niecelny.
32'
Koton sfaulował rywala, wolny dla Broni z ok. 35 metrów. Będzie wrzutka w nasze pole karne.
33'
Było niebezpiecznie, ale ostatecznie od bramki zacznie Brudnicki
34'
Świetna okazja dla gości. Ograni poloniści na lewej stronie. Potem jeden z naszych obrońców za krótko zgrał głową, ale strzał bardzo niecelny.
35'
Leeeeeeeeeeeeeewicki!
Lewicki się nie zatrzymuje. Świetne dogranie od Fadeckiego, strzał głową obronił bramkarz, ale przy dobitce był bez szans.
36'
Rożny dla Polonii
37'
Dobre dośrodkowanie i jeszcze jeden róg
37'
Teraz słabsza wrzutka, ruszył rywal z kontrą. Na szczęście poślizgnął się.
40'
PRosta strata polonistów i bardzo groźna kontra. Na szczęście uderzenie rywala nad bramką.
40'
Przewinienie polonisty i będzie wolny z ok 35 m. Rywale szykują się do wrzutki w pole karne.
41'
Bardzo niebezpiecznie. Rywal był sam przed Brudnickim, ale nie sięgnął piłki.
45'
Sędzia doliczył 3 minuty
46'
Kluuuuuuuuuuuuuuuska!
Ale to była akcja. Poloniści poklepali na prawej stronie, po kilku podaniach w polu karnym piłkę otrzymał Kluska i technicznym strzałem pokonał bramkarza.
45+'
Przerwa
Jedna zmiana w Polonii, za Araka Mikołejwski
46'
Zaczęła się 2 połowa
50'
Bardzo dalekie zagranie niespodziewanie dotarło do napastnika Broni, ale blisko był Wełna i zacznie Brudnicki
51'
Kolejny atak rywali i ma Broń rzut rożny
52'
Wybili poloniści
53'
Odpowiedź polonistów i rzut rożny dla naszej drużyny
54'
Wybili rywale, ale jeszcze jeden róg dla Polonii
54'
Lewicki blisko drugiego, ale strzał głową był trochę za lekki i złapał bramkarz tuż przy słupku
57'
Faul Lewickiego, wolny dla Broni z ok. 35 metrów. Będzie dośrodkowanie w pole karne.
57'
Dośrodkowanie wybite, a uderzenie sprzed pola karnego bardzo niecelne.
58'
Przycisnęli Polonię trochę goście. Wysoki pressing uniemożliwia rozgrywanie akcji.
58'
Ładnie Lewicki rozegrał z Fadeckim, ale ten źle przyjął piłkę i zacznie bramkarz.
60'
Trwają ataki Broni, ale na razie bez większego zagrożenia. Polonia ma problem, żeby dłużej się utrzymać przy piłce.
62'
Strzał rywala z dystansu, ale bardzo lekki. Bez problemu złapał Brudnicki.
62'
Świetne wybicie Brudnickiego, Lewicki mógł być sam na sam, ale uprzedził go bramkarz.
63'
Wełna zatrzymał groźną kontrę
65'
Bardzo odważnie gra Broń i mogła to Polonia wykorzystać. Fadecki ruszył z Lewickiem z kontrą 2 na 2, ale Fadeckiemu niestety uciekła piłka.
67'
Kolejna kontra Polonii, słaby strzał Kotona, ale rywal się pogubił i mamy rożny.
68'
Piłka wybita przed pole karne, potężne uderzenie Fadeckiego, ale prosto w bramkarza.
68'
Podwójna zmiana w Polonii, za Fadeckiego i Mosiejko Pieńkowski i Piątek.
72'
Świetna okazja Polonii. Pieńkowski odebrał piłkę i odegrał do Lewickiego. Ten precyzyjnie dorzucił do Kluski, ale strzał głową był za lekki.
73'
Karny dla Polonii!
Dobre podanie do Pieńkowskiego. Miał masę miejsca, dośrodkował i trafił w rękę rywala. Strzelał będzie Kluska.
74'
Trwa czarna seria karnych wykonywanych przez Polonię. Kluska trafił tylko w słupek, ale dobił Lewicki.
75'
Za Lewickiego Pieczara
79'
Świetna akcja Pieńkowskiego. Ograł rywal i wystawił piłkę Klusce. Ten uderzył bardzo niecelnie.
80'
Kolejna zmiana w Polonii. Za Kluskę Parobczyk.
81'
Bardzo ładna akcja gości. Sporo podań przed naszym polem karnym, ale ostatecznie wyjaśnił Jarosz.
85'
Dobrze teraz pograli poloniści. Wrzutka z lewej strony Pieńkowskiego, niestety Pieczara przyblokowany.
86'
Zabawił się Marciniec z Piątkiem, ale tylko rożny dla Polonii
87'
Wybili rywale, potem bardzo niecelny strzał Marcińca
90'
Prosty błąd Brudnickiego i ma Broń rożny
90'
Wybronili się poloniści
90'
Powinno być 4:0. Kapitalne podanie Marcińca do Pieńkowskiego. Będąc sam przed bramkarzem postanowił jeszcze odegrać, ale było to niestety podanie niecelne.