Stomil Olsztyn - Polonia Warszawa
1 : 1
5'H.Sadowski - 66'M.Kluska

W.Fadecki

Znamy już składy obydwu zespołów. W Polonii na bramce wiosnę zaczyna Lemanowicz.
Wyniki w tej kolejce ułożyły się bardzo korzystnie. Kotwica przegrała ze Zniczem, KKS Kalisz podzielił się punktami z Olimpią Elbląg, a Wisła Puławy zremisowała z Siarką. Polonia gra dzisiaj o powrót na 2 miejsce.
1'
Zaczął Stomil
2'
Pierwszy atak polonistów, ale wybił rywal na aut
2'
Daleki wrzut z autu w pole karne Stomilu, ale wybili gospodarze po małym ping pongu
4'
Prosta strata Marcińca, potem faul naszego gracza i ma Stomil wolny z ok. 30 metrów
5'
Bezpośrednie uderzenie rywala, ale świetna parada Lemanowicza i tylko rożny dla rywali
5'
Stomil na prowadzeniu
Niestety, tak jak w Warszawie, Stomil szybko wychodzi na prowadzenie. Wrzutka z rożnego, spory chaos przed bramką Polonii i ostatecznie piłka ląduje w siatce
6'
Polonia szybko chciała odpowiedzieć. Wywalczył nasz zespół rzut wolny niedaleko bramki rywali, ale słabe dośrodkowanie i nic z tego nie wyszło.
8'
Teraz atak gospodarzy, strzał Shibaty nad bramką.
11'
Wolny dla Stomilu, ale dość duża odległość od bramki Polonii
11'
Kompletnie nieudane zagranie gracza Stomilu i zacznie Lemanowicz
16'
Faul Biedrzyckiego, wolny dla rywala blisko naszego pola karnego, może być groźnie
17'
Małe zamieszanie w naszym polu karnym i jeszcze aut dla Stomilu
20'
Trwa napór Stomilu, rożny dla gospodarzy
20'
Jeszcze jeden rożny dla gospodarzy
22'
Wybili poloniści, a potem faulowany Biedrzycki
25'
Niebezpieczna strata Biedrzyckiego pod własnym polem karnym, na szczęście dośrodkowanie wyłapał Lemanowicz.
26'
W ostatnich minutach Stomil przeważa. Polonia ma bardzo duże problemy, żeby zbudować jakiś atak.
29'
Wreszcie jakiś strzał polonistów. Mocne dośrodkowanie Fadeckiego, końcem buta sięgnął Michalski, ale jego uderzenie lekkie i niecelne.
32'
Trochę obudzili się poloniści. Ładna akcja, piłkę na prawej stronie dostał Fadecki, ale jego dośrodkowanie niestety za głębokie i wyłapał bramkarz.
34'
Nieźle zapowiadał się kontrakt Polonii, ale niestety ostatnie zagranie w ręce bramkarza.
36'
Ostatni 10-15 minut to zdecydowanie lepsza gra Polonii, teraaz nasz zespół przeważa
45'
Rożny dla Stomilu
45'
Było groźnie, ale ostatecznie piłka w rękach Lemanowicza
46'
W ostatniej akcji zaatakowała Polonia, Biedrzycki grał głową do Kluski, ale ten niestety źle przyjął.
45+'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
48'
Od razu 2 ataki Stomilu, ale bez żadnego zagrożenia
49'
Odpowiedź Polonii, ale wrzutki Fadeckiego wybite został przez obrońćów.
52'
Niebezpieczny atak gospodarzy, ma jeszcze Stomil rzut rożny.
63'
Wybili poloniści, a potem bardzo niecelne uderzenie z woleja rywala
57'
Polonia przeważa, ale nic z tego nie wynika, nie mają na razie nasi zawodnicy pomysłu na zaskoczenie rywala
58'
Wreszcie dobra okazja Polonii. Dostał przed polem karnym piłkę Kluska, miał sporo miejsce i zdecydował się na uderzenie. Niestety piłka minełą bramkę.
65'
Szykuje się w Polonii potrójna zmiana
66'
Zanim do tego dojdzie, mamy jeszcze rzut wolny. Ok. 35 m. do bramki rywala
66'
Wybili rywale na rzut rożny
66'
Kluuuuuuuuuuuuuska!
Polonia wyrównuje po rzucie rożnym, piłka spadła pod nogi Kluski, który z bliska mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali.
69'
Teraz rożny dla Stomilu
69'
Wybili nasi zawodnicy
71'
To powinno być 2:1 dla Polonii. Po kiksie Shibaty Fadecki wyszedł sam na sam, ale uderzył lekko i w środek bramki. Golkiper górą.
72'
Bramka nie zmieniła planów na zmiany. Wchodzą Koton, Bajdur i Wawszczyk. Schodzą Fidziukiewicz, Kowalski-Haberek i Biedrzycki.
74'
Strzał z dystansu Shibaty, na raty złąpał Lemanowicz
75'
Teraz bliska bramki Polonii. Ładna akcja naszego zespołu. Z prawej strony dogrywał Kluska, przeciął obrońca, ale do piłki dopadł Fadecki. Niestety bramkarz zdołał obronić strzał z linii pola karnego.
81'
Kolejna zmiana w Polonii. Piątek za Michalskiego.
86'
Niezła akcja polonistów, ale Fadecki fatalnie dośrodkował.
88'
Kolejny atak polonistów. Był w polu karnym Piątek, dostał piłkę, ale niecelnie dograł przed bramkę.
90+'
Fadecki marnuje drugą setkę. Znów dostał piłkę po błędzie rywala, był sam przed bramkarzem, ale tym razem uderzył nad bramką.
90+'
Rożny dla rywali
90+'
Błąd Lemanowicza, nie złapał piłki, ale uderzenie rywala nad bramką
90+'
Jeszcze jeden atak Stomilu, było bardzo niebezpiecznie, ale ofiarne wślizgi polonistów pozwoliły zablokować uderzenia rywali