C. Sauczek (90 J. Cesarek)
K. Pieczara

Przebieg:
Informacja:
Polonia po zwycięstwie nad Pelikanem Łowicz i przerwaniu fatalnej passy przystępuje do dzisiejszego spotkania w dosyć dobrych nastrojach.
Informacja:
Gospodarze z kolei od trzech spotkań nie mogą wygrać, a przed tygodniem toczyli zacięty bój z Bronią Radom, zakończony remisem 4:4.
Informacja:
W składzie Czarnych Koszul zaszła jedna zmiana - Sebastian Olczak usiadł dziś na ławce, jego miejsce w pomocy zajął Rafał Zembrowski, a do składu wrócił Arkadiusz Zajączkowski.
Informacja:
Trener gości dokonał aż 5 zmian w porównaniu do poprzedniego meczu. W spotkaniu z Bronią nie grali m.in. dzisiejszy bramkarz oraz środkowi obrońcy.
Informacja:
Na ławce Polonii dzisiaj: Bartosz Kowalczyk, Sebastian Olczak, Sebastian Kobiera, Jakub Cesarek oraz Maciej Wilanowski
1'
Zaczęli Poloniści.
3'
Kontra Polonii. Rozegrali Pieczara z Małkiem, następnie ten pierwszy dograł do Cezarego Sauczka, ale jego strzał wysoko nad poprzeczką.
4'
Groźnie bylo pod bramką Polonii, ale na szczęście udało się wybić pilke, a nastepnie strzał sprzed pola karnego nad poprzeczką.
6'
Dobra akcja Polonii. Prostopadłe podanie Sauczka do Malka, ten próbował dogrywac do Pieczary, ale obrońcy Olimpii wybili piłkę.
12'
Kontrowali gospodarze, ale udało się wybić piłkę.
13'
Atakowała Polonia, dośrodkowanie Sauczka do Wiśniewskiego, ten próbował piętą uderzać, ale nie trafił w piłkę.
15'
Akcja Małka zakończona miękkim dośrodkowaniem, Pieczara wygrał "główkę" z obrońcami, ale strzał bez problemu obroniony.
20'
Rajd Małka prawym skrzydłem zakończony zablokowanym uderzeniem.
21'
Po rzucie rożnym Olimpii piłka wylądowała przed polem karnym, a tam pięknym wolejem popisał się jeden z zawodników gospodarzy. Piłka leciała w okienko bramki, ale na szczęście Jan Balawejder świetnie interweniował.
23'
Kilka kornerów gospodarzy pod rząd zakończone niecelnym strzałem sprzed pola karnego.
25'
Krystian Pieczara po dośrodkowaniu z lewej strony starał się ekwelibrystycznie uderzać, ale niestety bez zagrożenia.
29'
Szybka akcja Olimpii prawym skrzydłem, Michał Hryszko znalazł się sam na sam z Balawejderem, ale uderzył wprost w niego.
32'
Atakowała Polonia, piłka trafiła do Mateusza Małka, ten dośrodkował w okolice 16. metra do Sauczka, ale strzał młodego skrzydłowego niecelny
33'
Kolejna akcja skrzydłem Polonii. Sauczek podawał do Małka, ten jeszcze chciał odegrać do Maślanki, ale obrońcy Olimpii w ostatniej chwili wybili.
38'
Po kilku spokojniejszych minutach szybka akcja Polonii. Sauczek dogrywał do Pieczary, ale jego strzał zablokowany.
40'
Groźnie Olimpia. Podanie na lewą stronę do Kamila Zalewskiego, ten znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego strzał obroniony przez Balawejdera.
42'
Strata Kluski w środku pola. Kamil Jackiewicz uderzał z ponad 20 metrów, ale strzał nieznacznie minął bramkę Polonii.
45'
Po rzucie wolnym gospodarzy Polonia miała dobrą szansę na kontrę, ale Małek stracił piłkę.
45'
Koniec pierwszej połowy.
Informacja:
Do przerwy spotkanie jest dosyć wyrównane. Czarne Koszule częściej atakują, ale to gospodarze byli bliżej strzelenia bramki.
46'
Rozpoczęła się druga połowa
Informacja:
Obie drużyny bez zmian w przerwie.
48'
Strzał Polonii z rzutu wolnego, niestety ponad bramką.
50'
Dośrodkowanie Przemysława Jastrzębskiego z prawej strony, jeden z graczy Olimpii uderzał, ale na szczęście strzał zablokowany.
57'
Ofensywny rajd Wojdygi, dośrodkowanie do Małka, ale dobrze blokują obrońcy.
59'
Dobre podanie Wiśniewskiego do Pieczary, ten próbował lobować bramkarza, niestety niecelnie.
Informacja:
Od kilku minut lekka przewaga gospodarzy, na szczęście dotychcza bez konsekwencji.
68'
Strzał sprzed pola karnego Kluski, zablokowany, będzie róg dla Polonii.
69'
Po chwili zamieszanie pod bramką Olimpii, najpierw nieudana próba przewrotki Szabata, później mocny strzał z dystansu Zembrowskiego.
71'
Adam Radecki
72'
Jastrzębski zszedł spod linii do środka, próbował uderzać, ale na szczęście trafia tylko w boczną siatkę.
73'
Sebastian Kobiera za Marcina Kluskę
74'
Pieczara faulowany, będzie wolny z niespełna 20 metrów
75'
GOOOOOL Polonia prowadzi!
Informacja:
Piękny strzał Krystiana Pieczary z rzutu wolnego wprost w okienko bramki.
77'
Arkadiusz Zajączkowski
Faul Arka na linii pola karnego, będzie groźnie pod bramką Polonii
78'
Dośrodkowanie z wolnego bez zagrożenia, ale po chwili gospodarze byli bliscy strzelenia gola
79'
Po rożnym piłka minęła wszystkich i niewiele brakowało, a wpadłaby do bramki Polonii.
82'
Maciej Wilanowski wchodzi w miejsce Mateusza Małka
85'
Dośrodkowanie w pole karne Polonii, dobrze piąstkuje Balawejder, czym oddala zagrożenie.
86'
Składna akcja Olimpii, po której wielkie zamieszanie w naszym polu karnym. Gospodarze kilkukrotnie próbowali uderzać, na szczęście wszystkie strzały blokowane przez naszych obrońców.
89'
Sebastian Olczak zastępuje Bartosza Wiśniewskiego
90+1'
Olimpia atakuje, Czarne Koszule skupiają się już tylko na wybijaniu piłki
90+2'
Dośrodkowanie z prawej strony wprost na głowę napastnika Olimpii, na szczęście ten nie trafia w bramkę.
90+3'
Jakub Cesarek za Cezarego Sauczka
90+4'
Koniec! Polonia wywozi 3 punkty z Zambrowa.
Informacja:
Po wyrównanym spotkaniu Czarnym Koszulom udaje się wygrać z Olimpią. Nasi piłkarze nie byli lepsi od rywali, ale po raz kolejny w tym sezonie o rezultacie zdecydował błysk geniuszu Krystiana Pieczary.