D.Smuga (69.Marcinho)
P.Paczuk (69.R.Parobczyk)

Przebieg:
Informacja:
W Polonii dwie zmiany w porównaniu z meczem z Unią. Do składu po drobnym urazie wraca Wełna i pauzujący za kartki Smuga.
Informacja:
Legia II wygrała 4:0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i tym samym zepchnęła Polonię na 8 miejsce.
1'
Zaczęła Polonia
1'
Pierwszy atak polonistów, ale wybita piłka z pola karnego Świtu przez jednego z obrońców
5'
Polonia na razie przeważa, ale bez konkretów pod bramką rywali
7'
Kolejna akcja polonistów, ale znów zakończona niecelnym podaniem
11'
Faulowany zawodnik Świtu, rywal ma rzut wolny z ok. 35 metrów od bramki Polonii
12'
Bez zagrożenia - wybili poloniści
13'
Rzut rożny dla Polonii
13'
Wybili rywale, ale nasi zawodnicy dalej przy piłce
15'
Nieporozumienie w naszej linii obronnej i Świt mógł wyjść na prowadzenie. Jeden z zawodników Polonii wybił piłkę tuż przed linią bramkową.
20'
Wyrównał się mecz w ostatnich minutach
20'
Teraz błąd po stronie Świtu, niestety w sytuacji sam na sam Smuga trafił w bramkarza. Będzie jeszcze rożny.
21'
Uderzył głową nasz zawodnik, ale bardzo lekko i złapał bramkarz
26'
Polonia ma przewagę, ale na razie nie potrafi stworzyć groźnej akcji
28'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 25 metrów. Będzie dośrodkowanie
28'
Faulowany jeden z rywali i zacznie bramkarz z własnego pola karnego
33'
Przycisnęła Polonia, była w polu karnym Świtu, ale żaden z zawodników nie zdołał oddać strzału
34'
Kolejny atak polonistów. Tym razem zakończył się mocnym strzałem Pazio, ale Prus świetnie interweniował i mamy tylko rożny.
35'
Blisko gola Paczuk, ale z bliska głową uderzył bardzo lekko i złapał Prus
37'
Teraz Świt bliski trafienia. Rywal miał rzut wolny z okolicy połowy boiska i mocno zakotłowało się w naszym polu karnym. Na szczęście ostatecznie piłka minęła bramkę Lelenia.
40'
41'
Wybił rywal, a uderzenie sprzed pola karnego Mosiejki bardzo niecelne.
42'
To musiała być bramka dla Polonii. Świetnie piłkę odebrał Wojdyga, rozegrał ze Smugą i dośrodkował płasko do Kujawy. Niestety w kapitalnej sytuacji napastnik nie trafił w piłkę.
43'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 25 metrów
44'
Dobra wrzutka i potężne zamieszanie, ale wybili rywale
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
49'
Będzie miał ŚWit wolny z ok. 30 metrów.
49'
Wybił Wojdyga, potem centrostrzał rywala i Leleń wybił na rzut rożny
50'
Krótkie rozegranie, ale dośrodkowanie zablokowane przez polonistę
50'
Rywal miał jeszcze piłkę, cała akcja zakończyła się płaskim strzałem sprzed pola karnego. Na szczęście prosto w Lelenia.
53'
Mecz na razie wygląda podobnie jak w pierwszej połowie - sporo prostych strat i brakuje płynnych akcji.
58'
Pierwsza zmiana w naszym zespole - za Niewiarowskiego Wyszkowski
62'
Świt będzie mieć rzut rożny
63'
Świt wychodzi na prowadzenie
Informacja:
Niestety Świt wychodzi na prowadzenie, samobójcze trafienie Mosiejki głową
67'
Świt dalej atakuje i ma rzut rożny
68'
Znów było groźnie, Świt wyszedł z kontrą, ale strzał z ostrego kąta niecelny
69'
Podwójna zmiana w Polonii. Wchodzi Parobczyk i Marcinho.
75'
Kolejna sytuacji Świtu, ale bardzo dobrze broni Leleń
76'
Rożny dla Polonii
78'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów
78'
Bardzo złe dośrodkowanie, ruszył Świt z kontrą, ale rywale stracili piłkę.
80'
Kolejna zmiana. Schodzi Kujawa, za niego Słoma. Będziemy odrabiać straty bez napastnika.
81'
Atakuje Polonia, ale bez wielkiego zagrożenia
89'
Próbuje Polonia odrobić straty, ale na razie bez zagrożenia bramki rywala
90'
Blisko 2 bramki dla Świtu, ale świetnie obronił Leleń. Mają gospodarze rzut rożny.
91'
Świt podwyższa prowadzenie
Informacja:
Drugi raz rzut rożny zakończył się bramką dla Świtu. Piłka spadła pod nogi Ciacha, który z bliska pokonał Lelenia.
90'
Dobra akcja polonistów, świetna okazja Słomy, ale trafił tylko w słupek.
90'
90'
Wybili rywale, ale jeszcze rzut wolny dla Polonii przed polem karnym
Informacja:
Koniec. Do przerwy Sokół remisuje z Jagiellonią 0:0. Jeśli Sokół wygra, Polonia wypadnie z ósemki.