Polonia II przegrywa z Sokołem Serock i odpada z OPP

Niestety trwa kryzys drugiej drużyny. W środę Polonia II przegrała trzeci mecz z rzędu. Nasz zespół w OPP uległ ligowemu rywalowi – Sokołowi Serock, który w 5 pierwszych kolejkach okręgówki nie odniósł nawet jednego zwycięstwa.

Krystian Ambroziak

Spotkanie lepiej układało się dla przeciwnika, który po 65 minutach prowadził 3:0. Poloniści odrabianie strat zaczęli w 80 minucie, ale czasu starczyło na tylko 2 trafienia.

11.09.2019 r., Serock
Sokół Serock – Polonia II Warszawa 3:2 (1:0)
bramki: Tomasz Kacperkiewicz 80, Krystian Ambroziak 92

Polonia II: Juliusz Koprowicz – Bartłomiej Frańczuk, Tomasz Kacperkiewicz, Damian Slyusarenko, Krystian Ambroziak – Witold Prokopczyk, Tom Dobek-Pietrowski, Stanisław Muniak, Arkadiusz Zagórski, Konrad Witkowski – Piotr Śledziewski. W meczu również zagrali: Tomasz Gnypek, Filip Pyśniak, Mateusz Walczak, Daniel Pałubicki, Dominik Kubicki i Jan Kozakiewicz.