Horror z happy endem Polonii II

Emocji w wyjazdowym meczu Polonii II nie brakowało. Nasza drużyna przegrywała już od 4 minuty. Na szczęście poloniści szybko wzięli się do odrabiania strat i na przerwę schodzili, prowadząc 3:1. Niestety rywala to nie podłamało, w 63 minucie Victoria strzeliła bramkę kontaktową, a w 84 minucie wyrównała. Jednak końcówka meczu należała do polonistów i druga drużyna wygrała 5:3.

25.05.2019
Victoria Zerzeń – Polonia II Warszawa 3:5 (1:3)
bramki: Jan Kozakiewicz 20, Witold Prokopczyk 39, Piotr Śledziewski 44, Edgar Dżawakian 86, Edgar Ghazaryan 88

Polonia II: Juliusz Koprowicz – Krystian Ambroziak (55. Jakub Kamiński Ż), Marek Koćwin, Tomasz Kacperkiewicz, Szymon Kamiński (65. Hubert Nowakowski) – Piotr Śledziewski, Jan Kozakiewicz (55. Edgar Ghazaryan), Adrian Sołoducha (75. Edgar Dżawakian), Filip Pyśniak, Witold Prokopczyk (62. Jan Redliński) – Marcin Tomczykowski.