Pierwszy sparing na remis

W rozegranym dziś o 17:00 meczu sparingowym w Komornicy podopieczni trenera Igora Gołaszewskiego zremisowali z Legionovią 1:1.

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski (fot. Robe)

Po pierwszych 45 minutach nie padła ani jedna bramka. Poloniści utrzymywali się częściej przy piłce, ale nie zaowocowało to bramką. Po przerwie obraz gry uległ zmianie. „Czarne Koszule” zaczęły przeważać na boisku, czego efektem była strzelona bramka przez Bartosza Wiśniewskiego. W II połowie trener Gołaszewski wpuścił na boisko późniejszego strzelca bramki, Mateusza Małka, Mariusza Wierzbowskiego, Fabiana Pawelę oraz dwóch testowanych piłkarzy – Piotra Ćwika i Marcina Leszczyńskiego. Legionovia wyrównała w 80. minucie.

6 lipca 2016 – Komornica
Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
bramka: Bartosz Wiśniewski 60

Polonia : Mateusz Tobjasz – Przemysław Szabat, Daniel Choroś, Piotr Augustyniak, Grzegorz Wojdyga – Mariusz Marczak, Donatas Nakrošius, Marcin Bochenek, Marcin Kluska, Michał Zapaśnik – Krystian Pieczara. W II połowie grali także: Jan Balawejder – Bazyli Kokot, Mateusz Małek, Mariusz Wierzbowski, Bartosz Wiśniewski, Cezary Sauczek, Michał Oświęcimka.

9-go lipca kolejny sprawdzian. Polonia zmierzy się z Ursusem Warszawa.

Źródło: 90minut.pl / KS Polonia Warszawa SA

Author: canus