Pierwsza akcja Polonii, dośrodkowanie w ręce bramkarza
Na razie częściej przy piłce Polonia, mamy aut blisko pola karnego Kotwicy
Od początku bardzo ostra gra Kotwica. Kolejny wślizg, tym razem już ukarany żółtą kartk dla Bartosia
Kolejny faul gospodarzy. Wolny blisko pola karnego rywali.
9'
Zła wrzutka Fadeckiego. Zacznie bramkarz.
10'
Wysoki odbiór Marcińca. Uderzył sprzed pola karnego, ale za lekko i złapał bramkarz.
11'
Znów faul gospodarzy, tym razem na Tomczyku. Wolny z ok. 35 m.
12'
Dobra wrzutka, ale wybili rywale
12'
Bardzo niebezpieczna kontra Kotwicy. W ostatniej chwili przerwał nasz obrońca.
14'
Odpowiedź Polonii. Zablokowane dośrodkowanie Fadeckiego. Mamy rożny.
14'
Dośrodkowanie wybite, potem poprawka też wybita.
14'
JEden z naszych graczy uderzył z dystansu, złapał bramkarz.
15'
Niebezpieczny atak Kotwicy. Dostał rywal piłkę w polu karnym. Na sczęście strzał zablokował jeden z naszych obrońców.
16'
Kolejna akcja Kotwicy. Dośrodkowanie z lewej strony, ale uderzenie głową bardzo niecelne.
18'
Dalej atakuje Kotwica. Mają rzut aut blisko naszego pola karnego.
19'
Piłka wybita, ale nada w posiadaniu rywali.
20'
Odebrał Tomczyk piłkę na środku boiska, pognał na bramkę rywala, ale strzał zablokowany. Mamy rożny.
20'
Piłka wybita, a potem strzał Wełny w środek.
21'
Niebezpieczna kontra Kotwicy, na szczęście za mocne dośrodkowanie i nie było nawet strzału.
21'
Jeszcze jedna akcja gospodarzy. Podanie w ręce Lemanowicza.
25'
Kilka wrzutek w nasze pole karne, ale bez większego zagrożenia
26'
Faul Kotona, wolny dla Kotwicy z ok. 30 metrów. Będzie dośrodkowanie w nasze pole karne.
26'
Piłka w rękach Lemanowicza
27'
Rożny dla Kotwicy
27'
Małe zamieszanie, ale ostatecznie złapał Lemanowicz.
28'
Tooooooooooooooomczyk!
Akcja Polonii lewą stronę. Płaskie dogranie Biedrzyckiego dotarło do Tomczyka, który z okolic 11 metra pokonał bramkarza.
30'
Kolejna dobra akcja Polonii. Dośrodkowanie z prawej strony. Jeden z naszych graczy uderzył szczupakiem, ale obok bramki.
33'
Groźne dośrodkowanie rywala, ale napastnika ubiegł LEmanowicz.
34'
Prosta strata Polonii we własnym polu karnym. Na szczęście dośrodkowanie rywala za linię końcową.
36'
FAaaaaaaaaaaaaaaaaadecki!
Kapitalna akcja Polonii. Bajdur posłał ze środka świetne prostopadłe podanie do Fadeckiego. Ten pognał prawą stroną i w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
39'
Z problemami zdrowotnymi zmaga się Michalski. Był opatrywany, wrócił na boisku, ale nie będzie w stanie kontynuować gry.
40'
Za Michalskiego Kluska
41'
Faul naszego gracza. Będzie wolny ok. 35 metrów od bramki Polonii. Rywal szykuje się do dośrodkowanie w nasze pole karne.
42'
Piłka wybita, potem uderzenie sprzed pola karnego i rykoszet. Na szczęście piłka minęła bramkę.
45'
Przeważa teraz Kotwica, ale na razie bez zagrożenia
45'
Doliczone 4 minuty do pierwszej połowy
45+'
Odepchnęci rywale. Teraz Polonia atakuje.
45+'
Uderzenie z dystansu Tomczyku, niestety nad bramką.
45+'
Przerwa
46'
Trener rywali reaguje. Podwójna zmiana u rywali. Schodzą Kostkowski i Bielka, za nich Murwaski i Nojszewski.
46'
Zaczęła drugą połowę Kotwica
47'
Od razu ruszyła Kotwica do ataków, ale na razie dobrze broni się Polonia.
48'
[żółta] Świetnie z kontrą ruszył Koton, minął kilku rywali, ale w końcu sfaulował go Kozajda.
50'
Groźna akcja gospodarzy. Na szczęście LEmanowicz uprzedził napastniak gospodarzy.
52'
Grudniewski świetnie zatrzymał rywala, ale potem błąd techniczny i rożny dla Kotwicy.
53'
Wybił nasz gracz, jeszcze jeden rożny.
53'
Złapał Lemanowicz
55'
Niebezpieczna wrzutka w nasze pole karne, wybił Wełna. Rożny dla Kotwicy.
55'
Bylo nerwowo, ale wybili poloniści
56'
Jeszcze jedna wrzutka, za mocna. Spora przewaga Kotwicy.
57'
Przerwa w grze, leży Grudniewski.
57'
Chyba Grudniewski da radę grać, już normalnie biega
58'
Niebezpieczne dalekie zaganie za naszą linią obronę, ale zdążył Biedrzycki. Potem został sfaulowany.
59'
Teraz rozgrywa Polonia
60'
Wreszcie jakiś atak Polonii. Świetna piętka Kluski do Biedrzyckiego, ale jego dogrania nikt nie przeciął.
61'
Wolny dla Polonii, ok. 35 metrów od bramki.
62'
Dobra wrzutka, będzie rożny.
63'
Bilard w polu karnym rywali, w końcu wybili piłkę
63'
Dobra akcja Polonii, miał Bajdur piłkę na 16 m. i sporo miejsca, ale uderzył nieczysto
64'
Groźna akcja rywali, ale strzał zablokowawany
64'
Daleka piłka do Tomczyka, zwiódł rywala, ale strzał z ostrego kąta nad bramką.
68'
Faul Wełny, wolny z ok. 30 metrów
68'
Było niebezpiecznie, ale wybili poloniści
69'
Kolejne zmiany u rywala. Schodzą Kosakiewicz i Frączak. Za nich Sierpina i Goncerz.
71'
Atak Polonii. Udało się wywalczyć aut na połowie rywala.
73'
Groźna akcja Kotwicy. Wrzutka w pole karne, ale ostatecznie złapał Lemanowicz.
75'
Wygrana przebitka polonistów. Wbiegł w pole karne Bajdur, ale strzał z ostrego kąta obronił Pogorzelec.
75'
Za Bajdura Piątek.
76'
Znów zaatakowała Polonia. Biedrzycki zgrał do Piątka, ale ten bardzo niecelnie z woleja.
77'
Rożny dla rywali
78'
Wybili poloniści
79'
Ostry faul Goncerza na wybijającym piłkę Wełnie.
83'
Dwóch naszych graczy opatrywanych, schodzi na chwilę Biedrzycki
83'
Faul Kotona, ok. 40 m. do naszej bramki.
84'
85'
Dośrodkowanie w ręce Lemanowicza. Pewnie złapał.
88'
88'
Fatalnie wykonany stały fragment gry, piłka dla Polonii
90'
Kotwica strzela.
Zaatakowała Kotwica. Nie potrafili poloniści wybić piłki i w końću z bliska rywal wbił bramkę.