K.Stankiewicz
E.Matus
W.Kuriata

S.Olczak

Po 9 kolejkach Polonia zajmuje 12 miejsce z 11 pkt. Rywal plasuje się na 15 pozycji i traci do naszego zespołu 4 oczka.
W zeszłym sezonie Polonia niezbyt dobrze poradziła sobie z ówczesnym beniaminkiem. Rywal na K6 wygrał 3:2, a u siebie zremisował 0:0.
W Polonii jedna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem. Andrzejewskiego zastąpił Zych.
1'
Zaczął Ruch
1'
Będzie wolny dla rywali z ok.35 metrów
2'
Po niepewnym wyjściu Kowalczyka było gronie, ale ostatecznie piłka w jego rękach
6'
Pierwsza okazja Polonii. Bardzo dobrą piłkę na skrzydle dostał Wiśniewski. Odegrał do Pieczary, ale ten nie trafił. Jednak i tak był na spalonym.
8'
Kolejna szansa polonistów. Po rzucie wolnym głową uderzał Kobiera, ale strzał z bliska świetnie obronił Niemira
11'
Będzie wolny dla Polonii, blisko pola karnego rywala.
12'
Strzelał Pieczara, ale prosto w mur. Poprawka trafiła w nogi rywala
14'
Na razie nerwowo grają obie drużyny, sporo niedokładności
16'
Wierzbowski ograł Olczaka i dośrodkował do Babula. Ten właściwie podał głową Kowalczykowi piłkę
17'
Prosta strata Szymczaka, ale kontrę dobrze zatrzymał Goliński
17'
Dośrodkowanie rywala w pole karne, złapał bez problemu Kowalczyk
20'
Niebezpieczny ograny polonista przy linii bocznej, pognał z piłką Babul. Strzelił na szczęście z 16 metrów bardzo lekko i prosto w Kowalczyka
20'
Pierwsze dwadzieścia minut dosyć wyrównane.
23'
Zaczyna przeważać Ruch. Kolejna niezła akcja, ale uderzenie z dystansu było dosyć niecelne
23'
Wreszcie jakaś odpowiedź Polonii. Przedzierał się Zych, będzie rożny
24'
Niepewnie Niemira, ale na raty złapał Niemira
24'
Poloniści dalej atakuje, mamy aut na wysokości pola karnego Ruchu
25'
Aut przyniósł faul na Wilanowski. Polonie będzie wykonywać rzut wolny.
25'
Dobre dośrodkowanie Wiśniewskiego, ale na róg wybił obrońca
25'
Kolejna niezła centra Wiśniewskiego. Niestety Pieczara nie wygrał pojedynku główkowego. Piłka wróciła do Wiśni, ale ten niecelnie dośrodkował
29'
Atakowała Polonia. Rakowski dośrodkował prosto w ręce bramkarza
32'
Świetna okazja Ruchu. Po złym wybiciu Kowalczyka rywal ruszył z kontrą. Babul był sam na sam, ale nasz bramkarz naprawił swój błąd i zatrzymał napastnika.
35'
Groźna akcja Wierzbowskiego. Wbiegł w pole karne Polonii, ale strzelił po ziemi i w środek. Złapał Kowalczyk
38'
Znów było bardzo niebezpiecznie pod bramką Polonii. Rywal znalazł się w sytuacji sam na sam, ale za daleko wypuścił piłkę. Będzie jeszcze rożny
40'
Kolejny atak gości. Dośrodkowana piłka minęła Rakowskiego, ale rywal uderzył lekko i prosto w Kowalczyka, tak jak w kilku poprzednich akcjach
43'
Doczekaliśmy się ataku Polonii. Dobrze wypatrzył Wiśniewskiego Wilanowski. Doświadczony pomocnik dośrodkował niestety za mocno.
44'
Z groźną kontrą wychodził Ruch, ale ostatecznie została bardzo źle rozegrana
46'
Przerwa
Na razie 0:0. Z wyniku bardziej zadowoleni mogą być poloniści. Ruch miał kilka niezłych akcji, ale gra bardzo nieskutecznie
46'
Zaczęła Polonia drugą połowę
48'
Początek drugiej połowy chaotyczny. Polonia utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zagrozić rywalowi.
54'
Ruch prowadzi
Fatalnie piłkę stracił Wiśniewski. Ruch ruszył z kontrą. Wydawało się, że poloniści spowolnili już atak, ale rywal zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłki nie sięgnął Kowalczyk
56'
Atakowała Polonia, ale dośrodkowanie Wiśniewskiego zablokowane. Potem faul Wilanowskiego
59'
Bardzo niebezpieczna kontra gości. W ostatniej chwili piłkę wybił Rakowski
59'
Kolejny atak Ruchu. Rywal ograł naszego obrońcę i wbiegł w pole karne. Strzał z ostrego kąta minimalnie niecelny
61'
Ruch nie zadowala się jedną bramką i dalej atakuje. Będzie rożny dla gości
62'
Ruch podwyższa prowadzenie
Po rzucie rożny niepilnowany rywal głową wbił piłkę do bramki
65'
Trener Chrobak reaguje, podwójna zmiana w Polonii
67'
Wreszcie jakiś atak polonistów. Niestety Pieczara dośrodkował prosto w ręce Niemiry
69'
Będzie wolny dla Ruchu z ok.35 metrów
70'
Fatalne rozegranie wolnego, zacznie Kowalczyk
72'
Mocne uderzenie rywala z dystansu, Ruch ma rzut rożny
72'
Niezłe rozegranie rzutu rożnego, ale wybił Zajączkowski. Będzie jeszcze jeden korner
74'
Udało się polonistom wybić piłkę
75'
Polonia ruszyła z kontrą. Dwa dośrodkowanie w pole karne zostały wybite
75'
Jeszcze jedno dośrodkowanie, ale tym razem spalony
79'
Wreszcie więcej atakuje Polonia. Na razie jednak wrzutki nie stanowią żadnego zagrożenia
82'
Wymienili kilka podań poloniści, ale akcja zakończyła się zablokowany dośrodkowaniem
83'
Teraz przedzierała się Polonia środkiem, ale dwa razy strzały zablokowane
86'
Dominuje w ostatnich minutach Polonia, ale bramkarz rywala jest właściwie bezrobotny