Znamy składy obydwu drużyn. W Garbarni od 1 minuty 5 młodzieżowców.
Odpowiedź Garbarni. Strzał z ostrego kąta obronił Lemanowicz.
3'
Kolejny atak skrzydłem w wykonaniu Polonii. Podanie Fadeckiego wybite.
6'
Pierwszy strzał Polonii. Z linii pola karnego uderzył Fadecki, zdołał odbić ręką Dziekoński.
7'
Dalej Polonia w ataku. Tym razem podanie Tomczyka w pole karne niecelne.
8'
Faul Marcińca przed polem karnym. Pomocnik nie zagra z Olimpią.
9'
Uderzenie z wolnego Mularczyka nad bramką
10'
Dobra akcja Kluski. Zagrał do Tomczyka, ale ten nie trafił w piłkę, potem uderzenie Biedrzyckiego zablokowane.
10'
Dobre prostopadłe podanie do Fadeckiego. Ten uderzył bardzo lekko, nie mógł w ten sposób zaskoczyć bramkarza.
13'
Kapitalnie obrońcę ubiegł Tomczyk, ale w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza.
14'
Faul Kluski w ofensywie ukarany kartką. On też nie zagra z Olimpią.
15'
Znów zaatakowali poloniści. Jednak strzał Marcińca z dystansu bardzo nieudany.
17'
Strzał z dystansu Kowalskiego-Haberka. Złapał Dziekoński.
19'
Kolejny strzał Polonii. Tym razem Bajdur, ale znów lekko i prosto w ręce bramkarza.
24'
Karny dla Polonii!
24'
Faaaaaaaaaaaaaadecki!
Rywal zagrał ręką przy dośrodkowaniu polonistów i sędzia wskazał na 11 metr. Pewnie bramkarza pokonał Wojciech Fadecki.
28'
Obraz gry nie zmienia się. Polonia przeważa.
30'
Tomczyk ubiegł rywala i został przez niego powalony na ziemi.
31'
Czekamy z karnym, bo rywal przy faulu ucierpiał.
32'
Faaaaaaaaaaadecki!
Drugi raz z karnego bramkę zdobywa Fadecki. Ponownie nie dał szans bramkarzowi.
36'
Zaczęła atakować Garbarnia, ale bez większego zagrożenia. Obie akcje zakończone faulem w ofensywie.
37'
W odpowiedzi Kluska z dystansu, wysoko nad bramką.
38'
Nieudane rozegranie polonistów kończy się rzutem rożnym dla Garbarni.
39'
Pewnie złapał Lemanowicz.
40'
Niezła akcja Garbarni, ograny Kluska, ale potem dośrodkowanie wybite.
43'
Kontuzja u rywali. Wypada kolejny obrońca - za Mruka wchodzi Handzlik.
44'
W ostatnich minutach przeważa Garbarnia. Dostał rywal piłkę w polu karnym, ale uderzył w Fadeckiego. Ma rywal rożny.
44'
Wybili poloniści
45'
Sędzia dolicza 2 minuty
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się druga połowa.
47'
Niezła akcja rywali. Na szczęście strzał z dystansu bardzo niecelny.
48'
Odpowiedź Polonii. Tomczyk wyprdził obrońcę, ale podanie nie dotarło do Kluski. Jest jeszcze rożny.
50'
Zaatakowała Garbarnia. Najpierw wyblokowany Assinor, a potem niecelne uderzenie Żaka.
54'
Odkąd wszedł na boisko Assinor Garbarnia gra dwójką napastników i sprawia to problemy polonistom. Już kilka ataków wyprowadzili rywale w tej połowie.
61'
Niebezpieczne uderzenie z dystansu rywali, broni Lemanowicz
62'
Mocno napiera teraz Garbarnia, rożny dla gospodarzy.
63'
Wybili poloniści, ale potem z dystansu uderzył Polak. Poprzeczka uratowała LEmanowicza.
64'
Prosta strata rywali. Bajdur podał do Kluski, ale ten niecelnie odegrał.
65'
Za Bajdura Michalski.
65'
Przejął wysoko Fadecki, pobiegł skrzydłem, ale podanie do Tomczyka niecelne.
68'
Toooooooooomczyk!
68'
Lepiej w ostatnich minutach wyglądała Garbarnia, ale Polonia przetrwała ciężkie chwile i dobiła rywala. Daleka piłka z własnej połowy do Tomczyka, ten wyprzedził rywala i pokonał Dziekońskiego.
72'
Rywale się jeszcze nie poddają. Ładnie ograli polonistów na skrzydle, ale zdołał nasz zawodnik wybić płaskie podanie w pole karne.
76'
Kolejny atak rywali, ale piłka w rękach Lemanowicza.
77'
Potrójna zmiana w Polonii. Schodzą Kluska, Koton i Biedrzycki. Za nich Vasin, Mikołajewski i Wawszczyk.
80'
Kolejna akcja Assinora i ma Garbarnia rożny.
80'
Garbarnia strzela bramkę.
Garbarnia strzela po rożnym. Najpierw uderzenie głową obronił Lemanowicz, ale przy dobitce był bezradny.
81'
Chwilę po golu kolejna szansa Garbarni. Uderzenie z pola karnego złapał Lemanowicz.
83'
Było groźnie, musiał ratować się faulem Wełna. Wolny dla rywali blisko naszego pola karnego.
84'
Strzał prosto w mur
87'
Kolejny atak Garbarni, wybijają poloniści
88'
Uderzenie Vasina z lini i pola karnego, niecelnie niestety.
89'
Rożny dla Polonii
90+'
Krótkie rozegranie i mamy jeszcze aut
90+'
Polonia szybko straciła. Rywal groźnie zaatakował. Uderzenie głową Żaka obronił Lemanowicz.