P.Lech

1'
Rozpoczęli gospodarze
1'
Pierwsza akcja gospodarzy. Bardzo dobra piłka w pole karne polonistów, na szczęście rywal nie wykorzystał świetnej okazji i nie trafił czysto w piłkę.
2'
Kolejna piłka w pole karne Polonii. Minimalnie za mocne podanie i złapał Lemanowicz.
4'
Odpowiedź Polonii. Dobra akcja lewą stroną, Bajdur dograł do Kluski. Ten niestety źle przyjął.
8'
Wrzutka w pole karne rywali i mamy rzut rożny.
9'
Wypiąstkował bramkarz, piłka dalej w posiadaniu Polonii
12'
Ostatnie minuty wyrównane, gra głównie w środku pola
13'
Akcja Stanclika. Zwiódł Grudniewskiego. Uderzenie z dystansu obronił Lemanowicz. Jeszcze rożny dla GKS-u.
14'
Wybili poloniści
15'
Piłka szybko wróciła w nasze pole karne. Zgubieni poloniści na lewej stronie. Dostał piłkę rywal w polu karnym, na szczęście trafił nieczysto.
16'
Przegrana przebitka Wełny i ruszyli gospodarze z szybkim atakiem. Grudniewski wybił na rożny.
17'
Źle rozegrali stały fragment rywale i wybita piłka. Przewaga GKSu.
18'
Ostry faul Golaka na Bajdurze
21'
GKS na prowadzeniu
Strata Tomczyka na połowie rywala, potem nie zdążył przerwać akcji Marciniec i rywale zamieniają kontrę na gola. Dośrodkowanie z lewej strony do Muchy, który kapitalnym uderzeniem pokonał Lemanowicza.
26'
Rożny dla Polonii. Przyblokowane dośrodkowanie Biedrzyckiego.
26'
27'
Wybita piłka, a potem niecelne podanie Marcińca. Rozpocznie Drazik.
29'
Polonia troszkę zaczęła przeważać, ale na razie bez jakiegokolwiek poważnego zagrożenia bramki GKS-u.
29'
Prosta strata Marcińca. Mogła być bardzo groźna kontra, ale zdążył nasz obrońca wybić.
33'
Rożny dla Polonii.
33'
Wybite dośrodkowanie i jeszcze jeden rożny
33'
Znów wybite dośrodkowanie, kolejny rożny
34'
Znów bez strzału, na dodatek faulował Kowalski-Haberek
38'
BAaaaaaaaaaaaaajdur!
38'
Nic tego nie zapowiadało, ale Polonia wyrównuje. Daleki wyrzut z autu, piłka spadła pod nogi Bajdura, który silnym strzałem wyrównał.
39'
Rożny dla Polonii
39''
Wybili rywale
43'
Kolejny rożny dla polonistów.
43'
Wybili rywale. Potem Polonia przejęła piłkę, dobrą okazję miał Marciniec, ale podanie w pole karne zablokował obrońca.
45'
Dobra akcja polonistów. Niestety dwa dośrodkowania w pole karne do nikogo.
45+'
Kolejna składna akcja Polonii. W końcu wybili rywale. Mieliśmy rzut rożny, ale tak jak poprzednie bez zagrożenia.
45+'
Odpowiedź rywali. Szybka akcja, okiwany w polu karnym jeden z naszych graczy. Na szczęście płaskie dośrodkowanie zostało wybite. Potem był rzut rożny, ale źle został rozegrany.
45+'
Przerwa
46'
Polonia zaczęła drugą połowę.
46'
Atak Polonii. Uderzenie Kluski z ostrego kąta. Mamy rzut rożny.
47'
Wybite dośrodkowanie, a potem uderzenie z woleja Kowalskiego-Haberka bardzo niecelne.
48'
Odpowiedź rywali. Strzał głową broni Lemanowicz. Rożny dla gospodarzy.
49'
Wybita piłka. Potem faul na Biedrzyckim.
50'
Bardzo dobra akcja Biedrzyckiego. W końcu oddał piłkę Kluski, a ten z dystansu uderzył niecelnie.
53'
Na razie wyrównana druga połowa, sporo fauli.
57'
Obraz gry nie zmienia się. Co chwilę sędzia używa gwizdek. Bardzo szarpana gra.
59'
Dobre odegranie Fadeckiego do Bajdura. Ten przebiegł sporo metrów i uderzył sprzed pola karnego. Niestety nad bramką.
60'
Niebezpieczna akcja gospodarzy. Strzał z ostrego kąta w boczną siatkę.
63'
Dośrodkowanie Fadeckiego, ale prosto w ręce Drazika.
63'
Będzie wolny dla GKSu. Ok. 35 m. do bramki Polonii.
64'
Miękkie dośrodkowanie, ale wybite
66'
Za Fadeckiego Aftyka.
67'
Rozpoczął Aftyka od straty. Kontra rywali, było groźnie, ale tylko rzut rożny dla GKS-u.
67'
Wybita piłka
68'
Baaaaaaaaaaaaaaaajdur!
Po rożnym wybili piłkę poloniści, a potem ją przejęli. Tomczyk pobiegł na bramkę rywali, odegrał do Bajdura. Ten szczęśliwie przedarł się w pole karne i w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
69'
GKS rzuca się do odrabiania strat. Rożny dla rywali.
69'
Krótkie rozegranie, ale wybili poloniści
71'
Trwa napór rywali, ale broni się Polonia.
72'
zmiany w Polonii. Za Kluskę Michalski, a za Tomczyka Fidziukiewicz.
77'
Odepchnęła Polonia rywali w ostatnich minutach. Udaje się naszemu zespołowi dłużej utrzymywać przy piłce.
79'
Złe wybicie Lemanowicza, ale na szczęście bez konsewkencji.
79'
GKS stawia na proste środki. Gdy tylko mają rywale piłkę, starają się dośrodkować w pole karne Polonii.
81'
Aut rywali na wysokości pola karnego Polonii.
82'
Strzał Marcińca zza pola karnego, ale sporo obok bramki.
84'
Atakuje GKS, kilka dosrodkowan w nasze pole karne. Wszystkie wybite.
84'
Błąd rywali w rozegraniu. Mamy aut, ale na naszej połowie.
85'
Jeszcze jedna zmiana w Polonii. Za Bajdura Wawszczyk.
88'
Ma problem Polonia, żeby utrzymać się przy piłce. Teraz jednak faul na Biedrzyckim. Jest rzut wolny na naszej połowie.
88'
Rożny dla GKS-u
89'
Strzał przewrotką zablokowany, jeszcze jeden rożny.
89'
90'
Kolejne drośrodkowania w nasze pole karne. Pierwsze wybite, drugie w rękach Lemanowicza.
90+'
Sędzia doliczył 4 minuty
90+'
Faul na naszym graczu. Wolny blisko naszego pola karnego.
90+'
Znów piłka u rywali, aut na naszej połowie
90+'
Faul Biedrzyckiego, wolny z ok. 35 metrów.