Niestety Polonia nie zagra w najmocniejszym składzie, zabraknie dzisiaj Smugi, Słomy i Mosiejki. Dalej kontuzję leczy Niewiarowski.
Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Polonii, bardzo niecelne i spokojnie złapał Leleń
Stracił Andrzejewski, Lechia ruszyła z kontrą, ale wszystko skończyło się słabym dośrodkowaniem prosto w ręce Lelenia
5'
Pierwszy atak polonistów, ale dwa dośrodkowania wybite przez obrońców
6'
To powinno być 1:0 dla Polonii. Piłkę w polu karnym dostał Parobczyk, jego uderzenie odbił bramkarz, ale Kujawa dobijając uderzył bardzo nieczysto i przeniósł piłkę nad bramką
11'
Dobra akcja polonistów lewym skrzydłem, ale wybili rywale. Ma jeszcze Polonia rzut rożny
12'
Zdecydowanie za lekkie dośrodkowanie Parobczyka, jest jeszcze rzut z autu
13'
Zaatakowała Lechia. Mocne dośrodkowanie z połowy boiska złapał Leleń.
14'
Ruszyła Polonia z kontrą, ale faulem zatrzymany Andrzejewski
15'
Kolejny atak polonistów lewą stroną i kolejny rożny
16'
Sprytnie rozegrany rzut rożny, piłka wycofana do Kujawy, ale ten w dobrej sytuacji uderzył bardzo nieczysto
17'
Bardzo dobre prostopadłe podanie do Andrzejewskiego, ale minimalnie szybszy był bramkarz, który nogami wybił piłkę.
18'
Pierwszy celny strzał gospodarzy. Uderzył głową Radaszkiewicz, ale bardzo lekko, Leleń bez problemu złapał.
18'
Kolejny strzał Kujawy. Dośrodkował Wojdyga, ale uderzenie głową trochę za mocne.
23'
W ostatnich minutach duża przewaga Polonii. Lechia nie może wyjść z własnej połowy, ale trochę brakuje pomysłu Polonii na zmasowaną obronę
24'
Rzut wolny dla Polonii z ok. 30 metrów, dobra okazja
24'
Niestety bardzo złe dośrodkowanie, prosto na głowę rywali. Polonia szybko jednak odzyskała piłkę
25'
Ponownie zaatakowali poloniści lewą stroną. Spora miejsca miał Andrzejewski, ale bardzo źle dośrodkował.
25'
28'
Na strzał z dystansu zdecydował się Szymczak, piłka nieznacznie przeleciała nad bramką.
30'
Zagranie ręką Wełny i będzie wolny z ok. 30 metrów dla Lechii
31'
Słabe dośrodkowanie i aut dla Polonii
32'
Kolejny faul na Parobczyku, wolny z okolic narożnika pola karnego
32'
Paaaaaaaaazio!
Informacja:
Pazio zdecydował się na ostrą wrzutkę, piłki nikt nie zdołał przeciąć i ta wpadła przy słupku do bramki Lechii
36'
Kolejny atak gości, tym razem Parobczyk zdecydował się na strzał z dystansu, ale bardzo zeszła mu piłka
43'
Zdecydowanie więcej atakuje Polonia lewą stronę. Andrzejewski wywalczył kolejny rzut rożny.
44'
Dobrze rozegrany rzut rożny, ale sędzia dopatrzył się zagrania ręką Wełny
45'
Znów faulowany Parobczyk, rzut wolny z ok. 25 metrów
45'
Strzał po ziemi Parobczyka, ale bardzo niecelnie
45'
Sędzia doliczył 1 minutę
45'
Koniec pierwszej połowy. Polonia zdecydowanie przeważa i zasłużenie prowadzi.
46'
Zaczęła Polonia
50'
Ruszyła Polonia z kontrą. Bardzo dobrze rozgrywali nasi zawodnicy piłkę, ale ostatecznie podanie Pazio z prawej strony nie znalazło żadnego z naszych zawodników. Dodatkowo Parobczyk faulował bramkarza.
57'
Kuuuuuuuuuuuujawa!
Informacja:
Dosyć spokojnie toczyła się druga połowa, ale poloniści podwyższają prowadzenie. Dobre dośrodkowanie Pazio na głowę Kujawy, który strzelił swoją drugą bramkę w Polonii.
62'
Przycisnęła w ostatnich minutach Lechia, Polonia głęboko się broni
64'
Dalej atakuje Lechia, ale faul w ofensywie Gawrona. Polonia przy piłce.
67'
Trochę szalonej gry. Raz kontruje Polonia, raz Lechia. Ataki kończą się jednak stratami piłki.
70'
Pierwsze zmiany, za Parobczyka Radziński
70'
Pierwsza akcja Radzińskiego. Po faulu na nim miała Polonia rzut wolny, ale nie zdołał dobrze uderzyć Kujawa. Potem dośrodkowanie Radzińskiego do Wełny, ale ten niecelnie uderzył.
73'
Bardzo fajna akcja Polonii. Kilka podań z pierwszej piłki i Paczuk strzelił bramkę, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.
74'
Lechia miała rzut wolny. Groźne dośrodkowanie, ale na szczęście rywal był na pozycji spalonej.
75'
Rzut karny dla Lechii
Informacja:
Lechia strzela bramkę kontaktową
Informacja:
Lechiści szybko wymienili kilka podań. Jeden z polonistów spóźnił się i sfaulował rywala. Lechista nie pomylił się z 11 metrów.