M.Bajdur D.Zawadzki
S.Chmiel

Przebieg:
Informacja:
Znamy już składy obydwu drużyn. Polonia pierwszy raz wiosną bez zmian w porównaniu z ostatnim meczem.
Informacja:
Kotwica przegrała u siebie 1:2 z Radunią, a to oznacza, że Polonia gra o lidera!
1'
Zaczął Hutnik
1'
Zaczyna się mecz od ataków Hutnika. Rożny dla rywali.
2'
Wybili poloniści
3'
Pachniało karnym dla Hutnika, ale sędzie nie dopatrzył się faulu Lemanowicza
5'
Wygląda, że szybko będzie musiało dojść do zmiany w Polonii. Jakiś uraz Grudniewskiego.
7'
Pierwszy atak polonistów. Trochę zakotłowało się w polu karnym rywali, ale wszystko skończyło się niecelnym dośrodkowaniem Biedrzyckiego
7'
Za Grudniewskiego Majsterek
13'
Niebezpieczny atak gości, wybił Koton
15'
Rożny dla Polonii
15'
Wybili rywale, bez zagrożenia
15'
Zaczyna Polonia przejmować inicjatywę, ale na razie bez konkretów pod bramką rywala
16'
Dobry atak Polonii, Koton wbiegł w pole karne i płasko podał wzdłuż bramki. Niestety nikt nie przeciął.
19'
Znów niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Hutnika, ale ponownie zabrakło strzału.
20'
Wysoko przejął Haberek, podbiegł kilka metrów i potężnie uderzył sprzed pola karnego. Niestety tuż nad poprzeczką.
25'
Będzie wolny dla Polonii, ok. 35 m. do bramki
25'
Piłka w rękach bramkarza
26'
Niezły atak gości, strzał z pola karnego i Lemanowicz wybija na rożny
26'
Krótkie rozegranie i potem spalony jednego z rywali
29'
Wreszcie celny strzał Polonii. Ładnie ściął Fadecki do środka pola karnego, ale jego uderzenie kapitalnie wybronił bramkarz.
33'
Wolny dla Hutnika, dość blisko pola karnego Polonii
34'
37'
Usypiali rywali poloniści. W końću piłka do Bajdura. Ten niestety dośrodkował niecelnie.
40'
Baaaaaaaaaaaaaaaaajdur!
Informacja:
Ale kapitalna akcja Polonii. Kilka szybkich podań na prawej stronie i w końcu piłkę dostał przed bramkarzem Bajdur, który pięknym technicznym uderzeniem zdobył gola.
43'
Polonia dalej atakuje, rożny dla naszego zespołu.
43'
Niezła wrzutka, ale tylko w boczną siatkę
45'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa
47'
Rożny dla Hutnika
47'
Było groźnie, po uderzeniu głową tuż obok bramki piłka przeleciała
50'
Teraz atakowała Polonia, ale niestety za mocne podanie do Bajdura. Zacznie Wilk.
53'
Niebezpieczna akcja gości, w ostatniej chwili Koton na rożny
53'
Wybił Tomczyk
54'
Na razie przeważają goście, Polonia w defensywie
57'
Kolejny atak rywali, ale znów bez celnego strzału
58'
Wreszcie jakiś atak polonistów. Dobre podanie Marcińca do Biedrzyckiego, ale ten z ostrego kąta w ręce Wilka.
59'
Wolny dla Hutnika, ok. 30 metrów do naszej bramki. Może być niebezpiecznie.
60'
Udało się wybić, ale potem faul na rywalu. Jeszcze jeden wolny, teraz z lepszej pozycji. Piłka na środku, ok. 16 m. do bramki Polonii.
62'
Uff, dobre uderzenie, ale trochę ponad bramką.
63'
Trwają ataki Hutnika, teraz aut przy naszym polu karnym
63'
Za Kluskę Michalski.
64'
Krótka przerwa, kibice Hutnika zadymili boisko
66'
Wracamy do gry
66'
67'
Uderzenie głową, ale niecelne.
70'
Bardzo groźny atak gości. Dalekie podanie za naszą obronę. Rywal wbiegł w pole karne, ale za długo zwlekał ze strzałem i w końcu atakowany przez polonistów uderzył niecelnie.
71'
Wreszcie atak Polonii. Z lewej strony dograł Wełna. Tomczyk zdołał uderzył, ale bardzo lekko i złapał bramkarz.
73'
Obudzili się poloniści. Kolejna dobra akcja. Niestety piłki w polu karnym rywala nie opanował Biedrzycki.
75'
Kontra Polonii. Pobiegł z piłką Bajdur, ale uderzenie sprzed pola karnego nad bramką.
77'
Rożny dla rywali
78'
Faul na naszym graczu
79'
Zakotłowało się w polu karnym Polonii, ale ostatecznie udało się wybić.
80'
Szybka akcja Polonii, ale płaskie podanie Fadeckiego w rękach Wilka
81'
Dośrodkowanie w nasze pola karne, ale pewnie łapie Lemanowicz
83'
Świetna akcja Biedrzyckiego. Odważnie wbiegł w pole karne, niestety podawał niecelnie. Piłka dotarła do Tomczyka, ale ten uderzył nieczysto.
84'
Podwójna zmiana w Polonii. Piątek za Bajdura, a Aftyka za Fadeckiego.
87'
87'
Wybili poloniści, ale szybko piłka wróciła w nasze pole karne. Było niebezpiecznie, ale rywal nie sięgnął piłki po wstrzale w pole karne.