W Polonii dwie zmiany wymuszone kartkami. Marcińca zastąpi Piątek, a Kluskę Michalski.
Zaczęła Polonia!
1'
Rożny dla Polonii, zablokowane dośrodkowanie Bajdura
2'
Krótkie rozegranie, oszukani rywale, ale strzal z ostrego kąta zablokowany. Jeszcze jeden rożny.
2'
Udezenie jednego z graczy Polonii, ale nad bramką.
5'
Na razie przeważa Polonia
8'
Teraz dłużej rozgrywa Olimpia
9'
Rywal na spalony, Polonia rozpoczyna akcję od własnego pola karnego
9'
Szybko stracili piłkę poloniści. Rożny dla gości.
10'
Wybili poloniśći, ale Olimpia dalej przy piłce
11'
Nieźle rozegrali goście, ale uderzenie z pola karnego bardzo lekkie i niecelne.
12'
Wyrównało się spotkanie w ostatnich minutach. Gra toczy się teraz w środku boiska.
14'
Kapitalna okazja gości. Po nieudanym rajdzie Biedrzyckiego poszła kontra. Obrońcy dostali piłkę za plecy, ale rywal tylko końcówką buta zdołął oddać strzał, dzięki czemu był on niecelny.
15'
Odpowiedź Polonii. Mamy rzut rożny, zablokowane dośrodkowanie Bajdura.
17'
Kontuzja u rywali. Za Stasiaka Famulak.
18'
Rzut rożny nie przyniósł większego zagrożenia.
21'
Rożny dla Olimpii
22'
Próba wkręcenia piłki do bramki, ale futbolówka poleciała nad poprzeczkę naszej bramki.
24'
Przeważa teraz delikatnie Olimpia, ale nie przekłada się to na sytuację bramkowe
24'
Uderzenie rywala z dystansu, ale kompletnie nieudane.
27'
Tooooooooooooooooooomczyk!
Kapitalnie rozegrany aut przez polonistów. Od razu wyrzucie podanie prostopadłe do Tomczyka. Ten wyprzedził wszystkich rywali i w sytuacji sam na sam nie pomylił się.
30'
Ostry faul na Bajdurze, mamy rzut wolny blisko pola karnego rywali.
32'
Bajdur udrzył z wolnego, ale nad poprzeczką.
35'
Uspokoiła się teraz gra
39'
Faul Michalskiego. Olimpia ma rzut wolny w odległosći ok. 35 metrów od naszej bramki. Będzie dośrodkowanie.
40'
Wybita piłka, będzie aut.
41'
Miałą Polonia okazję na bramkę. Odważnie wbiegł w pole karne Koton. Jego uderzenie obronił Witan, a dobitka Tomczyka zablokowana.
44'
Miiiiiiiiiiiiiiiiichalski!
Kapitalna akcja Polonii. Bajdur pięknie dorzucił w pole karne, a tam osamotniony Michalski głową podwyższa prowadzenie.
45+'
Sędzia doliczył 2 minuty
45+'
Atakowali rywale, ale spalony
45+'
Przerwa
46'
Zaczęła się 2 połowa.
47'
Na razie atakują goście
48'
Zamieszanie w polu karnym Polonii. Rzut rożny dla Olimpii.
49'
Piłka wybita, a potem bardzo niecelne uderznie z dystansu.
49'
Mogło być 3:0. Przedarł się Tomczyk, był już sam przed bramkarzem, ale trafił prosto w jego nogi.
50'
Sytuacyjne uderzenie rywala z dystansu. Pewnie złapał Lemanowicz.
51'
Kolejne uderzenie z dystansu gości. Teraz bardzo niecelnie.
54'
Dwa ataki Polonii. Oba zakończone wybite dośrodkowaniem. Mamy jeszcze aut.
58'
Kolejna próba gości z dystansu. Znów bardzo niecelnie.
60'
Niezła akcja gości. Dogranie w pole karne. Tam z ostrego kąta uderzył Kozera, ale wysoko nad bramka.
65'
65'
Uderzył głową jeden z rywali, ale bardzo niecelnie
67'
Ostrym faulem zatrzymana kontra Polonii
69'
Pierwsza zmiana w Polonii. Za Fadeckiego Aftyka.
73'
Znów rywal uderzył z dystansu i znów bardzo niecelnie. Kontroluje Polonia mecz.
74'
Kapitalny rajd Biedrzyckiego. Minął kilku rywali, miała Polonia przewagę liczebną, ale fatalnie wrzucił nasz wahadłowy.
77'
Mocna wrzutka w nasze pole karne, ale złapał Lemanowicz.
77'
77'
Druga zmiana w Polonii. Za Tomczyka Fidziukiewicz.
81'
Polonia cały czas panuje nad wydarzeniami na boisku. Nasz zespół może nie atakuje za dużo, ale rywal jest na razie skutecznie trzymany z dala do bramki.
83'
Kolejne zmiany w Polonii. Za Michalskiego i Bajdura Wawszczyk i Vasin.
85'
Kolejny rajd Biedrzyckiego. Niestety jego strzał wylądował na słupku.
86'
Powinno być po meczu. Przejęli piłkę poloniści w polu karnym rywali. Niestety Biedrzyckiego zagrał do nikogo.