Końko remisuje ze swoimi dawnymi podopiecznymi

Poloniści zagrali dziś drugi sparing podczas zimowych przygotowań. W meczu ze Startem Otwock zremisowali 1:1.

Michał Zapaśnik
Michał Zapaśnik (fot. Zagłębie Lubin)

Pierwszą bramkę dla Polonii po dobrym zagraniu z lewej strony do Michała Zapaśnika, który pewnie pokonał bramkarza miejscowych. Chwilę później Start wyrównał po główce z rzutu rożnego. Zapaśnik miał jeszcze jedną dobrą sytuację, po rajdzie prawą  stroną boiska Bartosza Niksińskiego i dośrodkowaniu strzał byłego napastnika Zagłębia Lubin w ostatniej chwili zablokowali obrońcy z Otwocka.

Druga połowa była bardzo wyrównana. W końcówce Marcin Kluska strzałem z pola karnego dał szansę wykazania się bramkarzowi rywali.

28.01.2015
Start Otwock – Polonia 1:1  (1:1)
bramki: Michał Zapaśnik

Polonia: (I połowa) Michał Brudnicki – Tomasz Kaczmarek, Piotr Augustyniak, Tychon Szewcow (Grzegorz Janiszewski), Michał Bochenek – Igor Jaszczak, Grzegorz Arłukowicz, Gerard Boruń, Bartosz Niksiński – Aleksander Tomaszewski – Michał Zapaśnik (II połowa): Mateusz Oszust – Andrzej Krajewski, Piotr Augustyniak, Grzegorz Janiszewski, Kamil Tomas – Marcin Kluska, Adrian Ligienza, Jan Dźwigała, Igor Sapała, Aleksander Giczela – Adam Czerkas.