Polonia remisuje z nowym trenerem

Pod rządami trenera Piotra Szczechowicza poloniści zmierzyli się z GKP Targówek. W derbach zremisowali 2:2, choć mieli szansę na zwycięstwo.

W pierwszej połowie „Czarne Koszule” wyraźnie przeważały. W 10 minucie Dominik Lemanek po rzucie wolnym wyprowadził Polonię na prowadzenie. W 22 minucie Piotr Augustyniak głową podwyższył na 2:0. Przed przerwą szanse na podwyższenie mieli także Lemanek i Adam Czerkas. Zamiast podwyższenia wyniku, poloniści stracili w 39 minucie bramkę.

Po przerwie tempo spadło. Gra gości uległa pogorszeniu. Najlepsza okazja skończyła się na słupku bramki Targówka. W końcówce rywale wyrównali z rzutu karnego.

16.08.2014
GKP Targówek Warszawa – Polonia Warszawa 2:2 (1:2)
bramki: Dominik Lemanek 10, Piotr Augustyniak 22

Polonia: Paweł Błesznowski – Andrzej Krajewski, Wojciech Szymanek, Piotr Augustyniak, Grzegorz Wojdyga – Dominik Lemanek, Rafał Kosiec, Grzegorz Arłukowicz (69. Michał Steć), Filip Kowalczyk (69. Aleksander Tomaszewski) – Marcin Stańczyk Ż, Adam Czerkas.

Źródło: własne

7 thoughts on “Polonia remisuje z nowym trenerem

1. Cóż…stało się to co przy obecnej sytuacji stać się musiało…pożegnanie zawodników w takim „stylu” , konflikt, dwuwładza , transfery nie uzgadniane z trenerem (jedynym człowiekiem który nie próbował z Polonii wyciągnąć kasy) nędzne działania transferowe (Mąka, Tataj, Jaroń sprzątani sprzed nosa …nieudolnego nosa) efekty widzimy wszyscy i jeśli chodzi o walkę…i jeśli chodzi o koncepcję…i jeśli chodzi o styl gry…i jeśli chodzi o punkty…ale co do punktów to można by zaśpiewać :
    „odwróć tabele !!!! Polonia praaawie na czele!!! ” 😉

A tak poważniej….to…jeśli coś wygląda dół tabeli…jeśli coś strzela jak dół tabeli…i jeśli coś biega jak dół tabeli…..to jest to pewnie…..dół tabeli. I chyba nic tu nie trzeba dodawać…jeśli chodzi o sportowe tematy.

Mam natomiast inne tematy….czy MKS podał informację o tym że SKOK nie jest już naszym sponsorem? Może podał info o tym że inne miejsce firmy jak ETV , Comarch? Czy ogólnie nie licząc Select’a mamy obecnie jakiegoś sponsora? A może są to tak tajne informacje że bydłu płacącemu za bilety drużyny walczącej o utrzymanie w 4 lidze jak za ekstraklasę się takie informacje nie należą??

(Dla tych co odpiszą że trzeba było przyjść bo gdzieś tam było mówione) Poproszę link o takiej informacji…z Dumy albo z oficjalnej strony…to nie są tajne informacje że banda kretynów nie potrafi przedłużyć żadnego kontraktu i powinny być publikowane tak by każdy kibic miał do tego wgląd…i ten co ma czas na spotkania kibicowskie na K6 i ten co pracuje na 2 etaty i z trudem znajduje czas na to by się czasem na meczu pojawić….płaci i informacje tego typu mu się należą.

Było to gdzieś publikowane i mi umknęło czy kolejna niespodzianka?

1. Nie będzie żadnego sponsora dopóki Piotrek z Kotem nie wrócą, a Olczak nie odejdzie. Nie rozumiem dlaczego nikt, albo niewielu, problemu Olczaka nie widzą. Gadacie o masie rzeczy, a tej najważniejszej, blokującej totalnie rozwój klubu nie widzicie ?

2. Select to nie sponsor – dają piłki w barterze, raczej gotówki nie kładą. Więc to się nie liczy. Na stronie nadal, bez zmian – skok wołomin, go go squeez, drutex, zina, comarch – ale skoro skok nieaktualny, to inne może też…