Zwycięstwo w drugim sobotnim meczu

W drugim rozegranym dzisiaj sparingu poloniści zmierzyli się z I-ligową Arką Gdynia. Popularne „Śledzie” okazały się słabsze od „Czarnych Koszul”, które pewnie wygrały 3:1

Prowadzenie objęliśmy w 4 minucie meczu Łukasz Teodorczyk ograł w polu karnym kilku przeciwników i posłał piłkę do siatki lekkim uderzeniem między nogami bramkarza. W 20 minucie wynik rywalizacji podwyższył Đorđe Čotra. Serb wbiegł z lewej strony w pole karne Arki i strzałem z bliska nie dał szans bramkarzowi „Śledzi”. Chwilę później Jacek Kiełb zagrał po ziemi z lewej strony, a z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował Aleksandr Kokko.

Pozytywnie w II połowie pokazał się Martin Baran. Gdy jeden z graczy Arki minął Sebastiana Przyrowskiego i strzelił do pustej bramki, to Słowak wybił piłkę z linii.

19.01.2013 – Cetniewo
Arka Gdynia – Polonia Warszawa 1:3 (0:3)
bramki: Łukasz Teodorczyk 4, Đorđe Čotra 20, Aleksandr Kokko 23

Polonia: Sebastian Przyrowski – Sebastian Olczak, Martin Baran, Adam Kokoszka, Đorđe Čotra – Krzysztof Kopciński, Mateusz Gliński, Mateusz Michalski, Jacek Kiełb – Łukasz Teodorczyk, Aleksandr Kokko. W polu w drugiej połowie grali także Dominik Budzyński i Michał Olczak.

Źródło: ksppolonia.pl