Polonia pokonała MKS!

Piłkarze warszawskiej Polonii zagrali dzisiaj z MKS-em Ciechanów. Podopieczni Piotra Dziewickiego odnieśli pewne zwycięstwo z zespołem z czołówki IV-ligi. Wygrali 3:1.

Pierwszą bramkę w 36 minucie spotkania zdobył Nazar Litun, który celnie wykorzystał podanie z rzutu rożnego.

Michał Strzałkowski
Michał Strzałkowski wykorzystuje rzut karny (fot. Sneer / dumastolicy.pl)

Po przerwie wynik spotkania podwyższył Michał Strzałkowski. Najskuteczniejszy zawodnik „Czarnych Koszul” pewnie wykorzystał w 74 minucie aż dwie jedenastki (sędzia nakazał powtórkę karnego), udowadniając tym, że klątwa „wapna”, na którą narzekaliśmy w Ekstraklasie, na IV-ligowych boiskach nie działają. Trzecią bramkę dla Polonii zdobył Jacek Kosmalski. Najstarszy zawodnik Polonii w 86 (?) minucie dostał świetne podanie od Bartłomieja Gołaszewskiego i spokojnie pokonał wychodzącego bramkarza gospodarzy. MKS zdołał strzelić honorową bramkę w 90 minucie spotkania Michała Dudka pokonał Patryk Tosik.

W Ciechanowie – mimo kłopotów z pociągiem pojawiliśmy się na sektorze gości. Nasz głośny doping pomógł zespołowi, który tuż po zakończeniu rywalizacji bawił się z nami i wykonał kultową już „kocurzą rakietę”.

07.09.2013
MKS Ciechanów – Polonia Warszawa 1:3 (0:1)
bramki: Nazar Litun 36, Michał Strzałkowski 74 (k), Jacek Kosmalski 86

Polonia: Michał Dudek – Damian Maleszyk, Daniel Grala, Aleksander Fogler, Jacek Karbowniak – Michał Jagodziński (63. Patryk Strus),  Piotr Tyburski, Gerry Madden (75. Wojciech Antczak), Nazar Litun – Michał Strzałkowski (77. Bartłomiej Gołaszewski), Marcin Kruczyk (82. Jacek Kosmalski)

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia pokonała MKS!

1. Brawo Polonia:). Brawo nowa Drużyna:). Tak naprawdę nie spodziewałem się takiego wyniku..miła, bardzo miła niespodzianka. Ten Nasz znak przewrócili, to potrafili, ale na boisku już byli bezradni.

2. Witam. Zapewne nie jestem tu mile widziany ze względu na Ciechanów, miasto w którym się urodziłem, ale sorry muszę skomentować. Herb drużyny to tak jak godło Polski i powinno się mieć do niego szacunek. Przypadek sprawił, że jechałem z kibicami Polonii tym pieprzonym pociągiem (który się popsuł w Legionowie… ha ha…) i widziałem, że jedynymi dzięciołami sprawiającymi problemy, były białe kaski… (nie licząc kilku staruszek, które były zbulwersowane głośnymi śpiewami) Dobry mecz. Mimo, że mieszkam w Ciechanowie i gożko przełknełem porażkę, to jednak gratuluję wygranej. byliście lepsi. Może nie długo rewanż? NIE ROZUMIEM TYLKO PAŁOWANIA NIEWINNYCH I NIE SPRAWIAJĄCYCH PROBLEMÓW LUDZI PRZED STADIONEM!!! (są filmiki. ciekawe jak się z tego wytłumaczą) normalny kibic.