Remis w ostatnim sparingu w Turcji…

W ostatnim sparingu podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi poloniści zremisowali ze słowacką FK Senica. Trzeci zespół słowackiej ekstraklasy mógł wygrać, ale po golu strzelonym w końcówce spotkania „Czarne Koszule” zdołały wywalczyć punkt… Piotr Stokowiec dał szansę testowanym zawodnikom z Bałkan oraz Pawłowi Tarnowskiemu z Jagiellonii, który zagrał na szpicy.

W 9 minucie padła bramka dla Senicy, gol strzelony głową po kolejnym rzucie rożnym. W 58 minucie po ładnym rajdzie prawą stroną przeprowadził Uroša Đericia podaniu na piąty metr do Łukasza Teodorczyka, młody napastnik „Czarnych Koszul” mierzonym strzałem po ziemi posłał piłkę do bramki. 1:1! W 86 minucie Słowacy po szybkiej kontrze podwyższyli wynik rywalizacji. W 90 minucie dzięki bardzo mocnemu uderzeniu pod poprzeczkę Teodorczyka poloniści wyrównali.