Trzecia porażka w Turcji

Podopieczni Piotra Stokowca przegrali trzeci sparing podczas obozu w Turcji. Tym razem osłabieni po odejściu zadłużonych graczy, musieli uznać wyższość lidera gruzińskiej ekstraklasy, Dinamo Tbilisi.

Poloniści szybko objęli prowadzenie. W 6 minucie  Adam Pazio zagrywał do Miłosza Przybeckiego, który po zwodzie zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się od Giorgi Seturidze i wpadła do bramki. Gruzini wyrównali już w następnej akcji. Po rzucie wolnym do odbitej piłki doskoczył Irakli Dzaria, który strzałem po ziemi umieścił ją w bramce. 1:1. W 58 minucie Gruzini podwyższyli wynik rywalizacji. Po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Giorgi Rechwiaszwili.