Posted in Kącik statystyka

Seriami do sukcesu

Niedawna porażka w Łodzi z tamtejszym KS-em zakończyła imponująca serie 8 kolejnych ligowych zwycięstw naszej drużyny. Czy była to najdłuższa zwycięska seria w historii naszego klubu? Sprawdziliśmy i okazuje się, że do wyrównania rekordu zabrakło jeszcze dwóch wygranych spotkań. Continue reading „Seriami do sukcesu”

Jesień byłych polonistów w Ekstraklasie

Ponad dwa lata temu żegnaliśmy ekstraklasę z nadzieją na szybki powrót. Teraz już wiemy, że proces ten ulegnie opóźnieniu i póki co, rywalizację na boiskach ekstraklasy możemy śledzić głównie w odbiornikach TV…i kibicować byłym piłkarzom „Czarnych Koszul”. A tych na ekstraklasowych arenach nie brakuje.  Continue reading „Jesień byłych polonistów w Ekstraklasie”

Posted in Mecze

Wygrana w gościach…u siebie.

Wyjazdowe spotkanie z ostatnią w tabeli drużyną Amatora Maszewo „Czarne Koszule” rozegrały przy Konwiktorskiej. A że w tej rundzie w meczach rozgrywanych na tym stadionie nie znaleźli jeszcze pogromcy, nie inaczej mogło być w przypadku naszego dzisiejszego rywala. Continue reading „Wygrana w gościach…u siebie.”

Posted in Felietony

Idzie wiosna… czyli czego oczekuje redakcja Polonii OnLine

Właśnie zbliża się chwila, na która wszyscy kibice „Czarnych Koszul” czekali od kilku ładnych miesięcy – start rundy wiosennej, a wraz z nią początek emocji, które miejmy nadzieję znajdą swój finał w okolicach Kolumny Zygmunta, czyli najbardziej odpowiednim miejscu do świętowania w Warszawie piłkarskich sukcesów. Continue reading „Idzie wiosna… czyli czego oczekuje redakcja Polonii OnLine”

Niemoc przełamana czyli wygrywamy w Ostrołęce!

Po ostatnich słabych występach piłkarze „Czarnych Koszul” ku uciesze swoich kibiców przełamali niemoc i odnieśli pewne zwycięstwo pokonując w Ostrołęce tamtejszą Narew 2:0.

Continue reading „Niemoc przełamana czyli wygrywamy w Ostrołęce!”

Posted in Niusy Transfery

Reprezentant San Marino zostanie piłkarzem Polonii

Wszystko wskazuje na to, że bohater San Marino Alessandro Della Valle niebawem będzie zakładał koszulkę warszawskiej Polonii. „Czarne Koszule” zaoferowały reprezentantowi San Marino roczny kontrakt, a sam piłkarz był ofertą zaskoczony. Continue reading „Reprezentant San Marino zostanie piłkarzem Polonii”

Błękitni lepsi od Czarnych Koszul

Zwycięstwami w Łomiankach (zweryfikowanego później jako walkower na rzecz Polonii) oraz z Wkrą Żuromin piłkarze „Czarnych Koszul” narobili apetytu swoim sympatykom na kolejne wygrane. Jeśli nawet weźmiemy pod uwagę środową przegraną z Wisłą II Płock (solidnie wzmocnioną piłkarzami pierwszego zespołu), to nikt nie dopuszczał myśli, że dzisiaj w Raciążu podopieczni Piotra Dziewickiego nie powiększą swojego dorobku punktowego. Ku zaskoczeniu warszawskich fanów stało się jednak inaczej.

Continue reading „Błękitni lepsi od Czarnych Koszul”

Posted in Kibice

Wszyscy do Szczecina! Informacje!

WSZYSCY DO SZCZECINA !!!!!
OSOBY KTÓRE NIE DAŁY RADY ZAPISAĆ SIĘ DZISIAJ NA MECZU.
ZAPISY NA K6-OSTATNI TERMIN
GODZ. 10.00-12.00 KONWIKTORSKA 6.
JEDZIEMY WSZYSCY DOPINGOWAĆ NASZĄ POLONIE !!!

Źródło: Stowarzyszenie Kibiców Polonii Warszawa K6

Pożegnalny remis

Polonia w swoim ostatnim ekstraklasowym meczu rozgrywanym na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej zremisowała z Piastem Gliwice 1:1. Była walka, były okazje strzeleckie – jednak zawodziła skuteczność.

Continue reading „Pożegnalny remis”

Ostre strzelanie Polonii w Zabrzu!

Po bardzo dobrym spotkaniu „Czarne Koszule” rozgromiły na wyjeździe Górnika Zabrze 4:0. Była to druga kolejna wygrana warszawskiej drużyny, która pozwoliła na wyprzedzenie w tabeli dzisiejszego rywala i zwiększyła szanse na zajęcie miejsca gwarantującego start w eliminacjach do Ligi Europejskiej

Continue reading „Ostre strzelanie Polonii w Zabrzu!”

Niemoc trwa

Kibice Polonii Warszawa na wygraną swojej drużyny będą musieli poczekać jeszcze co najmniej tydzień. „Czarne Koszule” po bramce zdobytej w 10 minucie z rzutu karnego przez Aleksandara Todorovskiego objęły prowadzenie. Grającej jednak w osłabieniu Polonii ( czerwona kartka w 64 minucie dla Tomasza Hołoty) nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca spotkania. W 87 minucie dośrodkowanie Pawła Golańskiego na bramkę zamienia Maciej Korzym i ostatecznie mecz „Czarnych Koszul” z Koroną kończy się remisem 1:1

Continue reading „Niemoc trwa”

Posted in Niusy

Przed meczem z Koroną: statystyki i fakty

Podopiecznych Piotra Stokowca czeka kolejny trudny mecz, tym razem „Czarne Koszule” zawitają do Kielc, gdzie zmierzą się z tamtejsza Koroną. Po serii porażek, przerwaną na chwilę remisem ze Śląskiem Wrocław ciężko być optymistą, ale my kibice wierzymy, że dzisiaj nastąpi przełamanie i trzy punkty przyjadą do Warszawy. Zapraszamy na statystyki i fakty związane z pojedynkami z kielecką drużyną

Continue reading „Przed meczem z Koroną: statystyki i fakty”