Porażka z Łomiankami na koniec 2018 roku

W ostatnim posezonowych sparingu Polonia przegrała z KS Łomianki 1:2. Gola dla „Czarnych Koszul” zdobył Bartosz Wiśniewski

Tym razem trener Krzysztof Chrobak postanowił w pierwszej połowie zagrać dość ciekawym ustawieniem, z siedmioma zawodnikami defensywnymi. Nasi sparingpartnerzy z Łomianek mimo takiego nagromadzenia broniących zdołali strzelić pierwsi gola. Wyrównał Wiśniewski, na którym pod nieobecność Krystiana Pieczary leżał ciężar zdobywania bramek.

Bartosz Wiśniewski

W drugiej połowie Chrobak dał szansę młodym gniewnym, wśród których znaleźli się m.in. wychowankowie akademii MKS-u: Mateusz DekanowskiAdam Kujawski oraz testowany stoper Stomilu Olsztyn, Ernest Dzięcioł. Niestety rywalom udało się zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa.

01.12.2018 r.
KS Łomianki – Polonia Warszawa 2:1 (1:1)
bramki: Bartosz Wiśniewski 30

Polonia: Bartosz Kowalczyk – Arkadiusz Zajączkowski, Jakub Szymański, Rafał Zembrowski, Grzegorz Wojdyga – Przemysław Szabat, Sebastian Olczak, Adrian Sołoducha, Sebastian Kobiera, Piotr Maślanka – Bartosz Wiśniewski. W meczu również zagrali: Mateusz Dekanowski, Jakub Kamiński, Szymon Kamiński, Adam Kujawski i Ernest Dzięcioł.

Źródło: własne / kspolonia.pl