Rezerwy w ślady pierwszej drużyny

Niestety wieczór dla Polonii II był równie nieudany. Nasza drużyna po 29 minutach prowadziła już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3. Rywal zwycięskiego gola strzelił w 90 minucie.

09.09.2018, Warszawa
Polonia II Warszawa – Rozwój Warszawa 2:3 (2:1)
bramki: Edgar Ghazaryan 28, Bartosz Otulak 29

Polonia II: Piotr Barański – Szymon Kamiński, Tomasz Kacperkiewicz, Arkadiusz Zajączkowski, Bartosz Otulak (70. Hubert Nowakowski) – Jakub Kamiński (55. Łukasz Manel), Maciej Cichocki Ż, Arkadiusz Zagórski (80. Jakub Kurdybanowski), Jan Kozkiewicz, Witold Prokopczyk (57. Mateusz Walczak) (88. Jakub Brelski) –  Edgar Ghazaryan (55. Filip Pyśniak)

2 thoughts on “Rezerwy w ślady pierwszej drużyny

1. Nie wiem, czy jest inny klub, który wyznacza ten sam dzień i tą samą godzinę grania dla pierwszego i drugiego zespołu. To jest główna przyczyna porażki. Kilku chłopaków siedzących na ławce pierwszej drużyny mogłoby się przydać w drugiej drużynie lub choćby zaliczyć tzw. jednostkę meczową.
    Mam nadzieję, że więcej to się nie powtórzy.