Polonia II wysoko wygrywa tuż przed ligą

Niespodziewanie rezerwy rozegrały jeszcze jeden mecz towarzyski przed startem ligi. Dzisiaj nasza drużyna pokonała 5:2 KTS Weszło (B-klasa), które szukało sparingpartnera, po tym jak z OPP wycofał się ich rywal – OKS Otwock.

Polonia mecz rozpoczęła fatalnie, tracąc dwie bramki, ale ostatecznie udało się odrobić straty i to z nawiązką. Bramki strzelali Marcin Tomczykowski (dwa trafienia) Jakub Cesarek (z karnego), Edgar Ghazaryan i zawodnik testowany. Zwycięstwo mogło być wyższe, poloniści zmarnowali jednak kilka dogodnych okazji np. niecelny strzał na pustą bramkę i nieudany krzyżak w sytuacji sam na sam Tomczykowskiego. Rywal nie miał za dużo do powiedzenia, choć też zmarnował jedną 100% sytuację.

Niedługo opublikujemy galerię zdjęć z tego spotkania.

KTS Weszło – Polonia Warszawa 2:5 (2:3)
bramki: Marcin Tomczykowski (2), Edgar Ghazaryan, testowany, Jakub Cesarek

Polonia II (I połowa): Tomasz Bartyn– Filip Pyśniak, Bartosz Kozakiewicz, Szymon Kamiński, Hubert Nowakowski, Maciej Cichocki, Edgar Ghazaryan, testowany, Jakub Cesarek, Łukasz Manel, Marcin Tomczykowski; (II połowa): Tomasz Bartyn – Filip Pyśniak, Bartosz Kozakiewicz, testowany, Bartłomiej Otulak, Mateusz Walczak, testowany, Dominik Plichta, Witold Prokopczyk, Jan Redliński, Marcin Tomczykowski