Na profilu „Ultras Enigmy” znalazło się zaproszenie dla kandydatów na urząd Prezydenta m.st. Warszawy, Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego, do rozmowy o przyszłości naszego klubu. 

Zaproszenie dla Panów Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego

Szanowni kandydaci na urząd Prezydenta m.st. Warszawy,

Obydwaj Panowie w swoich wypowiedziach medialnych deklarujecie otwartość do debaty z mieszkańcami Warszawy. Na Panów profilach społecznościowych codziennie jesteśmy bombardowani informacjami o spotkaniach z Warszawiakami i składanymi nowymi obietnicami wyborczymi.

Sport stał się jednym z ważniejszych tematów tegorocznej kampanii wyborczej. Nieustannie słyszymy o nowych pomysłach, w jaki sposób podnieść poziom infrastruktury sportowej w Warszawie. Jako przykład podamy miasto Kraków, którym w ekstraklasie grają 2 kluby z infrastrukturą na poziomie europejskim, a kolejny klub walczy o awans do 1 ligi. Wnioski może wysnuć sobie każdy sam…

Jako Kibice Polonii Warszawa, najstarszego klubu Stolicy zachęceni Panów deklaracjami otwartości do spotkań i debaty z mieszkańcami zapraszamy Panów na debatę na Konwiktorską nr 6, podczas której porozmawiamy na temat Polonii i jej przyszłości. Oczekujemy deklaracji i kontaktu ze strony Panów sztabów do dnia 17.06 w celu ustalenia szczegółów naszego spotkania.

Deklarujecie Panowie, że nie boicie się trudnych pytań, czy niewyreżyserowanego kontaktu z mieszkańcami Warszawy. Wobec tego nasze zaproszenie jest dla Panów testem wiarygodności wypowiadanych słów.

Życząc odwagi i ze sportowym pozdrowieniem

Grupy Kibicowskie Polonii Warszawa

Prosimy Was o masowe udostępnianie poniższego posta Enigmy: