Zwycięstwo juniorów

Porażka w derbach w ostatniej kolejce, rozegranej przed Świętami Wielkanocnymi przerwała zwycięską passę juniorów, lecz dziś młodzi Poloniści wracają na zwycięski szlak. W sobotnie, słoneczne popołudnie, skromnie pokonali ostatnią w tabeli Wisłę Płock 1:0.

W 7 minucie spotkania w polu karnym został sfaulowany Jakub Wardzyński. Rzut karny na bramkę zamienił Mariusz Chmielewski dla którego było to piąte trafienie w obecnym sezonie.

W następny weekend juniorów czeka wycieczka do Kielc. Rywalem „Czarny Koszul” będzie zespół Korony, który aktualnie zajmuje pozycję wicelidera. Mecz zostanie rozegrany 14 kwietnia w samo południe.

07.04.2018 Warszawa
MKS Polonia Warszawa – Wisła Płock 1:0 (1:0)
bramka: Mariusz Chmielewski 7

Polonia: Patryk Andrzejczak – Arkadiusz Zajączkowski, Daniel Widz, Kacper Łoś, Piotr Garbaczewski – Szymon Kamiński (65. Patryk Baran), Jakub Wardzyński, Kacper Wasilewski, Piotr Włodek (57. Mikołaj Midzio) – Mariusz Chmielewski (60. Marek Kwiatkowski), Michael Ameyaw (46. Mikołaj Kwiatkowski)

źródło: własne / mkspolonia.com

Author: Robe6

2 thoughts on “Zwycięstwo juniorów

1. Jeśli chodzi o wynik rywali w walce o utrzymanie, ułożyły się nie najgorzej. SMS Łódź przegrał z Wisłą, a Progres zremisował z Legią. Na ten moment strata wynosi 4 punkty (może wzrosnąć do 6, jak Motor wygra 2 zaległe mecze). W kwietniu wszystko powinno się wyjaśnić. 4 najbliżsi rywale to: Korona (w, 3 miejsce), Motor (d,8 miejsce i tyle samo punktów, ale 2 zaległe mecze), Cracovia (w, 2 miejsce) i Jagiellonia (d, 4 miejsce). Motor trzeba pokonać i do tego przydałaby się wygrana z Jagiellonią, i chociaż jeden remis.