Pierwszy przegrany sparing

Dzisiaj o godzinie 11:00 rozegrany został kolejny sparing Polonii. Rywalem był Znicz Pruszków, który zajmuje 7 miejsce w II lidze. W iście zimowej aurze lepiej poradził sobie przeciwnik, który wygrał 2:1.

Pierwszy na prowadzenie wyszedł Znicz. Po zamieszaniu w polu karnym, pokonany został Jan Balawajder. Poloniści wyrównali w 48 minucie. Składną akcję Polonii zakończyło podanie Mateusza Małka do Patryka Zycha, który skierował piłkę do bramki. W 73 minucie rywale niestety znów wyszli na prowadzenie. Znicz wykorzystał wówczas nieporadne zachowanie Mateusza Tobjasza i jednego z obrońców.

20.01.2018 r.
Znicz Pruszków – Polonia Warszawa  2:1 (1:0)
bramki: Patryk Zych 48

Polonia: (I połowa) Jan Balawejder – Marcin Bochenek, Daniel Choroś, Rafał Zembrowski, Grzegorz Wojdyga – Bartosz Wiśniewski, Marcin Gawron, Ivan Popow, Marcin Kluska, Cezary Sauczek – Krystian Pieczara (II połowa) Mateusz Tobjasz – Bartłomiej Gromek, Rafał Zembrowski (Daniel Choroś), Bazyli Kokot, Piotr Maślanka – Patryk Zych, Mikołaj Bolmowski (testowany), Mariusz Marczak, Kamil Jakubowski, Mateusz Małek – Tomasz Chalas.

5 thoughts on “Pierwszy przegrany sparing

1. Z tego co się dowiedziałem, to generalnie dzisiaj nikt nie zachwycił, nawet Marczak. Gromek i Jakubowski zagrali przeciętnie. Domyślam się jednak, że taka aura nie sprzyja widowiskowej grze.

2. Wilanowski wraca do treningow w poniedzialek. Jakubowski jak z nim gadalismy chwile to zaznaczal ze jego pozycja to ofensywna pomoc lub lewe skrzydlo. dzis gral bardziej na 8, na ktora wedlug mnie ma za slabe warunki fizyczne. z drugiej strony dzisiejsza aura sprawila ze pilkarze bardziej skupiali sie na probie utrzymania rownowagi na zasniezonym boisku, niz na jakiejs efektownej grze. Gromek rowniez bez fajerwerkow, ale on mnie i w meczu z CLJ-tka rowniez srednio do siebie przekonal

3. Dziękuję za tak szczegółowe informacje, dobrze że w przeciwieństwie do oficjalnej chociaż Wy nie zawodzicie 😉