Rezerwy z nowym trenerem przegrywają w Radości

W ostatnią sobotę rezerwy Polonii musiały uznać wyższość PKS-u Radość. Poloniści na wyjeździe przegrali aż 4:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Sobotni mecz był też debiutem nowego trenera drugiej drużyny – Damiana Skwarka. Szkoleniowiec posiada licencją UEFA A, wcześniej trenował rocznik 2002 AGAPE Białołęka, uważa się go również za dobrego piłkarskiego skauta. W rozwinięciu skrót meczu.

30.09.2017 Radość
PKS Radość – Polonia II Warszawa 4:0 (0:0)

Polonia II: Tomasz Siryk – Maciej Cichoski, Patryk Kamiński, Gracjan Ogrodnik, Kamil Stępień, Grzegorz Chojczak, Dawid Trzciński, Patryk Michrowski, Eryk Michrowski, Wołodymyr Ryz, Piotr Żegliński,

4 thoughts on “Rezerwy z nowym trenerem przegrywają w Radości

1. jak się inkasuje 4 nie strzelając ani jednej to nie można powiedzieć ze był to przypadek, a szło ku lepszemu. Jednak mam na prawdę nadzieje ze to po prostu tendencyjnie zmontowany klip bo zaprezentowali się na nim tak ze poza bramkarzem mizernie, wyglądali jakby za piłkarzy ktoś statystów podstawił. może nie być zgrania czy murawa może być wyboista ale widzisz akcje z ’27 i jest szok.

1. Też nie mogłem uwierzyć w to co widzę, w tej 27 minucie. Rozumiem jeden kiks, ale cztery z rzędu w jednej akcji to przesada.

1. Dzięki. Nie wiem skąd ten Białystok, cały czas myślałem o Białołęce. A coś wiesz o tym trenerze? Trudno znaleźć jakiekolwiek informacje.