Porażka w sparingu zgodowym

Polonia w zgodowym sparingu zagrała z ekstraklasową Cracovią. Nasi przyjaciele z Krakowa pewnie wygrały 3:0.

W pierwszych piętnastu minutach „Pasy” zdobyły dwa gole. Dominacja zespołu z Krakowa była spora, a sporadyczne ataki polonistów nie przynosiły zbyt dużego zagrożenia. Obraz drugich 45 minut wyglądał podobnie. W końcówce spotkania „Pasy” wywalczyły jedenastkę. Na gola zamienił go ekspolonista Mateusz Żytko.

W spotkaniu testowano młodych Jana Balawejdera z Legii, Jacka Jadowskiego z Lechii Gdańsk, Michała Steć z Olimpii Zamborów i Kacper Tatara z Okocimskiego Brzesko.

12.07.2014
Cracovia – Polonia Warszawa 3:0 (2:0)

Polonia (I połowa): Paweł Błesznowski – Jacek Jadanowski, Piotr Augustyniak, Wojciech Szymanek, Dawid Klepczyński – Adrian Ligienza – Igor Sapała, Mateusz Gliński, Dominik Lemanek – Kacper Tatara, Marcin Kruczyk; (II połowa): Jan Balawejder – Adam Grzybowski, Tony Chukwuemeka, Karol Worach, Grzegorz Wojdyga – Kacper Lachowicz, Piotr Tyburski – Patryk Strus (70. Aleksander Tomaszewski), Bartosz Kozakiewicz, Michał Steć (80. Mateusz Sołtys) – Maciej Stańczyk.

Źródło: własne / Cracovia / Małopolska.tv

1 thought on “Porażka w sparingu zgodowym

1. tatusiowie stracili dwa strzały a dzieci jeden, trzeba o tym pamiętać, że sparing (TRENING) jest dla trenera co by se chłop poukładał drużynę, proszę nie komentować tego postu bo niczyje zdanie mnie nie interesuje