Porażka z Sulejówkiem

Na dwa tygodnie przed startem rozgrywek Polonia rozegrała mecz z IV-ligową Victorią Sulejówek. Gospodarze pewnie pokonali „Czarne Koszule” 1:0. Zwycięska bramka padła w pierwszej połowie, po rzucie rożnym.

Wynik, podobnie jak gra nie cieszyła naszego zespołu, z którego zaczyna coraz bardziej wykrystalizowywać pierwszą jedenastka. Piotr Dziewicki potwierdził wiadomości mediów, które pisały ostatnio o dogadaniu się większości piłkarzy z MKS-em. Szkoleniowiec Polonii w dzisiejszym meczu sprawdził nowego skrzydłowego – Edgara Ghazaryana, który grał dotychczas w Olimpii Warszawa (okręgówka) oraz doświadczonego bramkarza z Legionovii Pawła Błesznowskiego.

Mecz z trybun z ciekawością oglądali Dominik Budzyński, który może w przyszłym tygodniu podejmie decyzję co do dalszej przyszłości oraz Piotr Tyburski, który z powodu kontuzji musiał tłumaczyć wyżej podpisanemu tajniki taktyki trenera Dziewickiego (pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia).

03.08.2013 – Sulejówek
Victoria Sulejówek – Polonia Warszawa 1:0 (1:0)

Polonia: (I połowa): Michał Dudek – Damian Maleszyk, Daniel Grala, Tomasz Dudek, Michał Jagodziński – Michał Tomczykowski, Bartłomiej Gołaszewski, Maciej Biernacki, Patryk Chmielewski – Danilo Rađenović, Michał Madej. (II połowa): Paweł Błesznowski – Daniel Strus, Daniel Grala, Aleksander Fogler, Jacek Karbowniak – Bartłomiej Kucharski (80. Patryk Linka), Bartłomiej Gołaszewski (70. Michał Kropiewnicki), Maciej Biernacki (63. Mateusz Konaszewski), Piotr Cudny (70. Edgar Ghazaryan) – Aleksander Majerz (80. Gerry Madden), Jacek Kosmalski.

Źródło: własne

8 thoughts on “Porażka z Sulejówkiem

1. Od strony organizacyjnej – GOSPODARZA

PODZIEKAWANIA dla GOSPODARZA obiektu /wzór do naśladowania- dla Radości/ za sprawną i szybką akcję pozbycia się debilowatych kibiców z plakietkami ” L” z ich obiektu.

PODZIEKOWANIA należą się także kibicom Viktorii Sulejówek ,którzy odnieśli się z pogardą na zachowanie przyjezdnych z łazienkowskiej – takich ” gości ” oni sobie nie życzą.

Jak również POLICJI – za dopilnowanie spokoju na boisku oraz trybunach.

/Kilku tajniaków obserwowało na tybunie w czasie meczu całą grupę + nagrania – z grupy wyciągnięto głównego cwaniaczka – HUTNIK WARSZAWA i dzioby się zamkneły – KIBICE POLONII POZDRAWIAJA tych Panów./

2. kto był ten widział i wie
    tedi aż za dużo napisał, chociaż słusznie
    nie ma co się więcej rozpisywać i do czego wracać
    myślę że tyle starczy w temacie sulejówka
    nie dajmy się podpuszczać, wiadomo że nie tylko MY to piszemy i czytamy

3. zgadzam się w zupełności z przedmówcą /Luk-iem/

-DLATEGO pp nie pisałem nic więcej na forum.

Moją intencją nie było zrobienie z tego sensacji a jedynie zwrócenie uwagi na prawidłowe podejscie gospodarza zawodów /VIKTORIA SULEJÓWEK/ do bezpieczeństwa i normalności na widowisku „sportowych’ gdzie przychodzą kibice obu drużyn wraz z rodzinami i dziećmi.

4. No i wszystko pięknie, tylko że organizator nie zrobił nic. NIC. Bo i nic zrobić nie mógł, skoro dysponował ochroną w sile jednego niedowidzącego starszego pana. Nie jestem tym oburzony, bo to w końcu IV liga i sparing, ale nie rozumiem też peanów za niezrobienie niczego 🙂