Polonia pokonała Bug Wyszków

Polonia w dzisiejszym sparingu pokonała zespół Bugu Wyszków. Nasi rywale z IV ligi mazowieckiej ulegli podopiecznym Piotra Dziewickiego 2:0.

Bramki dla „Czarnych Koszul” padły w drugiej części sparingu. Najpierw w 54 minucie trafił Bartłomiej Kucharski, który wykorzystał błąd bramkarza Bugu po ładnym strzale Danilo Rađenovicia. Wynik spotkania został podwyższony w ostatniej minucie meczu. Jacek Kosmalski wykorzystał jedenastkę po zagraniu ręką jednego z oponentów.

31.07.2013 – Laski
Bug Wyszków – Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
bramki: Bartłomiej Kucharski 54, Jacek Kosmalski 90 (k)

Polonia (I połowa): Michał Dudek – Mateusz Konaszewski, Piotr Tyburski, Daniel Grala, Jacek Karbowniak – Grzegorz Och, Gerry Madnem, Marcin Pawłowski, Mateusz Kur – Patryk Chmielewski, Michał Madej. (II połowa) Dominik Budzyński – Damian Maleszyk, Aleksander Fogler, Tomasz Dudek, Patryk Strus – Bartłomiej Kucharski, Maciej Biernacki, Bartłomiej Gołaszewski, Danilo Rađenović – Jacek Kosmalski, Aleksander Majerz

Źródło: własne